Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 01-05-10, 19:29
Το avatar του χρήστη douran_p
douran_p Ο χρήστης douran_p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Περιοχή: Ορεστιαδα
Μηνύματα: 855
Προεπιλογή

φιλε μετα απο ενα χρονο........ καθαρισα τα φιλτρο μου προχθες για πρωτη φορα.......!!! δεν ειχα βανακια και τα εκανα λιγο εως πολυ χαλια....... αν εχεις βανακια δεν ειναι τιποτα...... αλλιως φροντισε να κλεισεις την εισοδο νερου με καποιο τροπο ( εγω εβαλα ενα καπακι στον σωλινα του φιλτρου) καποια πατεντα θα βρεις να κανεις....... γιατι αλλιως θα συνεχισει να τρεχει.......

οσο για το σφουγγαρι ειχε τοσο βρωμια που αναγκαστικα να το ξεπλυνω με ζεστο νερο πολλες φορες...... αλλα το κεραμικο το ξεπλινα απαλα σε νερο ενυδρειου ( σε κουβα και οχι μεσ το ενυδρειο) χαχα και πριν βαλω το σφουγγαρι το ξετρεξα και αυτο με νερο απο το ενυδρειο για να μην βλαψω την βιολογια στο κεραμικο..... αν δεν ειναι πολυ λερωμενο καλα ειναι να το καθαριζεις σε νερο απο το ενυδρειο......

η πρωτη φορα φανταζει δυσκολη αλλα τελικα δεν ειναι....... και στην χειροτερη περιπτωση να χρειαστει να σφουγγαρισεις το σπιτι!!!!!

παντως μου εκανε εντυπωσει κυριολεκτικα το ποσο λασπη ειχε μαζεψει........... η οποια μαζι με το νερο εγιναν λιπασμα για τις γλαστρες στο μπαλκονι........

αυτα καλη επιτυχια ....... αρχαριος προς αρχαριο!!!!!!
__________________
ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΡΟΜΟΣ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01421 seconds with 11 queries