Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 05-04-03, 11:06
Το avatar του χρήστη γαυρος
γαυρος Ο χρήστης γαυρος δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Αλ - τσαντηρι
Μηνύματα: 1.449
Προεπιλογή

Μηπως θαπρεπε να ανησυχησετε τοσο καιρο που δεν υπαρχει γαυρο-θεμα για συζητηση ???Ουτε ενας - δεν ειπε τι γινετε ωρε παιδια αυτος ο γαυρος ??Εδω και μηνες δε βλεπω χοντρα προβληματα στο μπορντ και ανυσηχω !! Πρεπει δηλαδη να αρχισω ξανα μανα τα ιδια :P :P ??Η μηπως τα νεοτερα μελη δε τα μαρτυραν ολα οσα συμβαινουν στα ενυδρεια τους ?η μηπως ολη η ιατρικη ψαρο-εγκυκλοπαιδεια αναλωθηκε στα δικα μου και δεν υπαρχει τιποτα νεο να συμβει ??Ας προσπαθησω να επαναφερω τη κατασταση στη πρεπουσα ισορροπια !! Περιττο να πω οτι το ενυδρειο μου παει κανονι !!Πιστευω οτι αμα συνεχισω με αυτο το ρυθμο σε λιγο θα σαρδελοποιηθουν οι ψαρηδες μεσα.Βαλε-βαλε. ..ξερετε τωρα ,γαυρος ΓΑΡ. ..Σε επομενο ποστ θα κανω αναλυτικη αναφορα στους ψαρηδες κατοικους του ενυδρειου,τωρα θελω να αναφερθω σε κατι που νε μεν καποτε αποτι θυμαμαι τοχαμε ξαναματαπει αλλα μια ανανεωση αποψεων δε βλαπτει,ετσι για να μη ξεχνιομαστε δηλαδης :P !!Αλλαγες νερου κανω καθε βδομαδα με τα αλατια τους και τα -ο-υ-λα τους .Τεσταρισμα αμμωνιας πριν και μετα την αλλαγη ,καθως και συγκριση με νερο βρυσης,δε δειχνουν 0,αλλα μια μετρηση μεταξυ 0 και 0,25 !! Οχι οτι ειναι τιποτα το σοβαρο αλλα ,το ρημαδι το γιατι... δεν μετρησα βεβαια απεσταγμενο νερο που θαπρεπε για ναναι just η μετρηση,αλλα πιστευω οτι 2 τινα συμβαινουν.Η οτι εχω μια μερικη αχρωματοψια η οτι κατι αλλο γινεται.Το τεστ ειναι πιστευω απο τα κορυφαια του ειδους=AQ.PHARMAC.!!Λαθος λοιπον του τεστ το αποκλειω.Μη με ρωτησετε ποσα ψαρια εχω και ποσο τα ταιζω.. .αλλου παππα ευαγγελιο αυτο !!Και φυσικα δε θα απαντησω...χαχα. Θελω ομως μια προοσεγγιση,ειδικα απο τους κιχλιδοτροφους και ει δη τους πιο ειδημονες...<<οι νοωντες νοητηω>>!! γιατι αμα ειναι να αρχισουμε τα γνωστα αντε σαυτο και ψαξε,πηγαινε ενα χρονο πισω και κοιτα αυτο το ποστ,η τετοια ομοια,χ...κε η φοραδα εις το αλωνιον !!Και βεβαια ευκαιρια να ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΘΟυΝ και καποιοι με την προσεγγιση στο θεμα !!(αυτο ηταν για τον αγαπητο προεδρο που με ειχε κατακραξει στις αρχικες μου προσπαθειες να καταστρεψω το ενυδρειο μου. ..).
Αυτα και σορρυ δια το μακροσκελεστατον ποστ αλλα μετα απο τοσο καιρο νομιζω δικαιουμαι να σας ....
__________________

Ψαρια Bonsai υπαρχουν ?

http://e-gavros.blogspot.com/


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01739 seconds with 11 queries