Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 16-04-10, 16:09
Το avatar του χρήστη achisael
achisael Ο χρήστης achisael δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-11-2009
Περιοχή: Λάρισα city για παντα ΑΕΛάρα
Μηνύματα: 1.679
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazyio Εμφάνιση μηνυμάτων
Από την στιγμή που κάνεις μια έστω και υποτυπώδης παρουσίαση πρέπει να μάθεις να ακούς και τις καλές αλλά και τις κακές κριτικές ...

όσον αφορά το ξύλο, έχω διαβάσει ποσα ποστ σου να αναζητάς το super ουαου ξύλο και όσα είχες δεί το ένα σου βρόμαγε και το άλλο σου ξίνιζε ...
και σήμερα βλέπω αυτό ....
και εγώ αν έγραφα σε πόσα ποστ πως ψάχνω αμάξι και κανένα δεν μου κάνει θα φανταζόσουν πως ψάχνω ferrari ...αν μετά σου παρουσίαζα ένα Yugo τα ίδια θα μου έγραφες ..

Προσωπικά το "ξύλο" σου δεν μου αρέσει γιατί δεν ομορφαίνει το ενυδρείο σου ... ένα άλλο μεγαλύτερο και με διακλαδώσεις θα έδινε άλλη μορφή στον χώρο σου.

όσο για το καπάκι, δεν μπορώ να μυρίσω τα νύχια μου να δω αν το έχεις σηκώσει ή όχι ....
λυπάμαι που θα στο πω αλλά από όσα βλέπω κρίνω ...

Φιλικά,
Ιωσάς


δεν κανω καμια παρουσιαση οκ?
αν δεν μυριζεις τα νυχια σου μην γραφεις σχολια...
δεν μπορει ο καθενας να γραφει οτι θελει χωρις να ξερει τι γινεται.... οπως και για τα πετραδακια το ανεφερα οτι θα βγουν και ουτε αυτο το ειδες....
οσο για το αν σου αρεσει ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ...αρεσει σε μενα...
και μαλιστα πολυ... και ηταν το καλυτερο που βρηκα...
και οπως ειπα δεν τραβηξα φοβερη φωτο μια απλη ειναι...

με το να γραφεις δεν μου αρεσει ... δεν βοηθας.. αποφασισα να κανω μια αλλαγη και εσυ λες λες... σε παρακαλω μην ξαναγραψεις ..οκ? οι αλλο βλεπουν πως κανω προσπαθεια και αλλαγη...
__________________
the best...!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01806 seconds with 11 queries