Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #111  
Παλιά 16-04-10, 14:05
Το avatar του χρήστη tirogalos
tirogalos Ο χρήστης tirogalos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-08-2009
Περιοχή: Μεσσηνη,Μεσσηνιας
Μηνύματα: 148
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Βρες άλλο θείο! Αμάν αυτή η οικογένεια να μη σε στηρίζει!

Λοιπόν για να μην το κουράζουμε, πάρε τεστάκια και ένα μπουκαλάκι αμμωνία από το φαρμακείο (σου προτείνω 10%, άμα δεν έχει συσκευασμένη μπορεί να σου φτιάξει), μία σύριγγα που να μετράει από μισό ml και μόλις βγάλεις τα ψάρια που έχεις μέσα ξεκίνα!

Οκ ααα και πως το καταλαβαινω πως ηρθε ι στιγμη να βαλω ψαρια μεσα?
-------------------------
Παιδια νομιζω πως εχω κανει ενα λαθος.Διαβασα σε ενα ποστ σε αυτο το φορουμ αυτο το πραγμα ''Το ενυδρείο με το καιρό θα στρώσει... τώρα με τα ψάρια μέσα πάλι στρώνει αλλά αν μας μιλούσαν τα ψάρια θα ακούγαμε πολύ μπινελίκη.....Απλά οι συνθήκες μέσα είναι χάλια για ψαρια.... (πολύ πιθανό κάποια οι όλα να χαθούν η και κάποια να γλιτώσουν...) Το σίγουρο είναι οτι είναι κρίμα για τα ψάρια... Για αυτό αν μπορείς να τα βγάλεις να τα δώσεις προσωρινά η να τα επιστρέψεις καλά θα κάνεις...''.Το λαθος μου ειναι οτι ξεχασα να αναφερω πως απο το ενυδρειο μου εχουν περασει πολλα ειδη ψαριων(guppy χωρις να ξερω οτι ζευγαρωνουν για αυτο πηρα 2,molly,colisa lalias) τα οποια εχουν πεθανει η τα εχω δωσει σε καποιους φιλους μου.Τωρα μπορει να θεωρηθει στρωμενο?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tirogalos : 16-04-10 στις 14:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01382 seconds with 10 queries