Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 12-04-10, 18:13
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λόγια…χαίρομαι που σας άρεσαν οι ψάριδες μου…να είναι καλά και ο Αλεξ με τις υπέροχες photo...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsilojohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Γι'αυτο εγω πηρα Αμιτα,ειναι δυνατο το χτυπητηρι του αντωνη και ο καφες δεν καθεται ποτε

(Υ.Γ εχει μονο μια ταχυτητα και αυτη ειναι η ΜΕΓΑΛΗ xixixiix)

Ετρωγε ετρωγε εδω εβαλε και στην τσεπη...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω ηπια καφε ... αλλα περιμενω ακομα να "κατσει"
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Aσε Κλεοβουλε...λες και παω σε συναντηση των Ανωνυμων Αλκοολικων ουτε ενα τσιπουρακι , ουτε κρασακι ουτε ουισκακι...
Όσο για την τρελοπαρέα την επόμενη φορά θα έχει μεζέδες και τσίπουρα…για να μην παραπονιέστε για το τσάι.. τους καφέδες και τις πορτοκαλάδες…και για να μην με πείτε και "Θείτσα" στο τέλος...

Όσο για τον Γιωργακη (giorgarask) ξέρω γιατί με πειράζει επειδή τα νερά στα ενυδρεία μου δεν έχουν Ph κάτω του 6 και δεν του έφτιαξα καφέ με νερό απο Α/Ο…. γι αυτό δεν "έκατσε" και ο καφές...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από theodor72 Εμφάνιση μηνυμάτων
Όμορφα και ασυνήθιστα ψαράκια! Να σου ζήσουν και ευχομαι να έχεις μπόλικες αναπαραγωγές!

Αφού έχεις δίπλα σου τον Αλέξανδρο, μην ανησυχείς για τίποτα. Ούτε για φωτογραφίες, ούτε και για τα συγκεκριμένα ψαράκια. Από εμπειρία άλλο τίποτα

Ανέβασε καμια φώτο από το moss tank να απολαύσουμε λιγάκι...
Φίλε μου theodor72 με τον Αλεξ ακόμα μαθαίνω...το moss tank θα το παρουσιάσω σε λίγο καιρό είναι σε φάση rescape...άτιμη Utricularia gibba….. αναπαραγωγές εχω κάνει πάρα πολλές…καθώς έχω δώσει και μερικά... πλέον όμως τα ψαράκια έχουν φτάσει σε σημείο να τρώνε τα νεογέννητα οπότε πρέπει να μεταβώ σε άλλους τρόπους…




Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω σαν φανατικος της Νεας Γουινεας τα λατρευω,οπως και η αναπτυξη τους που εχει καταφερει ο Αντωνης ειναι εξαιρετικη!
Αυτη την στιγμη εχω στην κατοχη μου τα πανεμορφα Pseudomugil gertrudae...Εξαιρετικα ατομα του ειδους αλλα πολυ ταλαιπωρημενα απο την μεταφορα τους και τις συνθηκες που ζουσαν,θα μου παρει κανα 2 μηνες ακομα να τα συνεφερω και να σας τα παρουσιασω!
Σε ευχαριστώ πολύ Δημήτρη...Pseudomugil gertrudae??? ζηλεύω.. καταπληκτικά ψαράκια και σπάνια για Ελλάδα....απο που τα έφερες Δημήτρη? Γιατι και εγώ μέχρι να βρώ τα furcatus πρίν 2.5-3 χρόνια περίμενα αρκετά και πίεσα πολύ για να τα φέρουν....σίγουρα θα είναι εντάξει τα ψαράκια στα χέρια σου .... περιμένουμε φώτο.....
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,03133 seconds with 11 queries