Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 02-04-10, 01:11
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mill Εμφάνιση μηνυμάτων
Είμαι ένας μικρός μονομάχος και είμαι πολύ χαρούμενος όταν με προσέχουν παιδάκια!


με αυτο το συνοδευτικο φυλλαδιο το μαγαζι χαριζε καποτε αυτους τους μονομαχους. και τα παιδακια τους επαιρναν ολο χαρα. χαρα που λιγες μερες μετα γινοταν κλαμα γιατι ενω επρατταν οσα προετρεπε το φυλλαδιο οι μονομαχοι πεθαιναν.
αναμεσα στα παιδακια...παιδακι κι εγω (εδω γελαμε) πηρα εναν. δεν ειναι τα 3 ευρω που θα εδινα. σκεφτηκα πως ετσι ισως σωσω εστω και ενα...ποιος θα ειναι ο τυχερος?? νατος!! ενας ωραιος μπλε crwontail μου ετυχε. τελικα ηταν οντως τυχερος. εζησε στην Αλεξανδρουπολη αρκετους μηνες σε ενα φυτεμενο κυβο 30 λιτρων...εγινε τηλεοπτικος αστερας εδω http://www.aquatek.gr/vb/showthread....F0%EF%EC%F0%E7 (ποστ 39)
επειτα μετακομισε στην Αθηνα και αποσο ξερω απο την τελευταια παρουσιαση...πανω απο ενα χρονο μετα συνεχιζει τη ζωαρα του σε ενα καταδικο του ενυδρειο!!
ετσι και καλυτερες θα πρεπει να ειναι οι ιστοριες των μονομαχων. και οχι "εζησε μερικες μερες νωθρος ..μονο για να φαει κινουνταν...και μια μερα "ξαφνικα" πεθανε στη γυαλα του 0,5 λιτρου"...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01474 seconds with 10 queries