Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 30-03-10, 11:42
estilo Ο χρήστης estilo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 29-03-2010
Περιοχή: ευοσμος θεσ/νικη
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drbig Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε λιγο εδω και πες μας σαν τι σου μοιαζει.. εμενα απο το βιντεο μου φανηκε για skin ulcer, δες το όμως κι εσυ...
http://www.jbl.de/onlinehospitaluk/p...=2&GalleryId=2
ναι ετσι ηταν.το μεσημερι παρατηρησα ενα στρογγυλο λεκε μετα απο κανα 2ωρο εφυγε το μαυρο δερμα και φαινοταν ασπρο κρεατακι και μεχρι το βραδυ εγινε τρυπα.βαθια πολυ βαθια εφτανε σχεδον ως το κοκκαλο του φανταζομαι και φαινοταν κοκκινο σκουρο.πανικοβληθηκα σαν κατι να το ετρωγε...αλλα η τρυπα ηταν ολοστρογγυλη.και οπως ειπα πριν η συμεριφορα του αλλωστε φαινεται και στο βιντεο ηταν φυσιολογικοτατη.εφαγε επαιξε και τιποτα δε φανερωνε αδιαθεσια
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από theodor72 Εμφάνιση μηνυμάτων
Χαίρομαι πραγματικά όταν βλέπω ανθρώπους να παραδέχονται και να αντιμετωπίζουν με τον τρόπο αυτό τα λάθη τους.

Με εντυπωσίασες!

Εύχομαι το καλύτερο για τον "καρχαρία" σου ...
η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας δε λενε?εγω ολα τα λαθη τα εκανα απο αγνοια και επειδη ποτε δεν εψαξα να μαθω.αρκεστηκα σ αυτα που μου ειπανε απο το πετ σοπ και αφου ολα φαινομενικα πηγαιναν καλα ολα αυτα τα χρονια δεν εκανα τιποτα.οταν βεβαια αρρωστησε το ψαρακι ξανααπευθηνθηκα σε πετ.αστα πολλα λαθη σου λεω...και φυσικα προχτες στην απελπισια μου πατησα στο google πανγκασιους για να δω πληροφοριες μηπως ρε παιδι μου ηρθε φυσιολογικα η ωρα του λογω ετων και για καλη μου τυχη βρεθηκα μεσα σ αυτη την υπεροχη παρεα.
και να ξερεις οτι ολοι εσεις δεν με εντυπωσιασατε απλα.
ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη estilo : 30-03-10 στις 11:42 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01549 seconds with 10 queries