Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 20-03-10, 23:42
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Archangel Εμφάνιση μηνυμάτων
Ντροπή σου!!!
Πάνε βγάλε τα κόμπλεξ σου πουθενά αλλού!!!!
για ηρεμια βρε παιδια! ο καθενας εχει δικαιωμα να εχει αποψη...εστω κι αν δε μας αρεσει....νομιζω πως θα πρεπει να φερομαστε πιο κοσμια.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να πω λυπάμαι και για λογαριασμό των παραπάνω φίλων που σε άρχισαν στα μπράβο και στα γιουπιγιάγια.
Καταντήσαμε χειροκροτητές μου φαίνεται και παραμερίσαμε κάθε κριτήριο αισθητικής και σωστής χρήσης ενυδρείου.
εδω μωρο μου σε βρισκω λιγο υπερβολικο... κατ'εμε...ενα ενυδρειο που δεν ειναι κιτς με ναυαγια και κοκκινα χαλικια και μπαουλα με θησαυρους...και δεν εχει σκαλαρια και παγκασιους σε 45 λιτρα αλλα μικροψαρα και εχει αληθινα φυτα σε καλη κατασταση σιγουρα θα μου αρεσει και θα πω πως ειναι πολυ ομορφο γιατι απλα πιστευω πως ειναι. γιατι φαινεται να εχει πιασει το νοημα του ενυδρειου...
(οταν μιλαμε για στολιδια οπως ορισμενων καλλιτεχνων του φορουμ...εκει το επιπεδο παει αλλου θα χρησιμοποιησω πολυ πιο ενθερμους χαρακτηρισμους )
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στις αλλαγές νερού γιατί βγάζεις μόνο 15% ;
Γιατί σε τόσο λίγα λίτρα αποφάσισες να βάλεις endlers, δεν γνωρίζεις ότι γεννούν πολύ και ενυδρεία τέτοιου μεγέθους είναι απαγορευτικά ;
Και καλά εσύ έκανες του κεφαλιού σου για Χ-Υ λόγους, ένας χριστιανός από τους φίλους σου που το είδαν και σε βοήθησαν, δεν βρέθηκε να σου πει μία κουβέντα ;
αν δεις καλα στις φωτο...θα αντικρυσεις μονο 2 αρσενικα εντλερς....δε νομιζω οτι τιθεται θεμα γεννησεων αλλα θα μας το πει ο ιδιοκτητης καλυτερα...
με αυτα τα φυτα και αν μονο αυτα ειναι τα ψαρακια τελικα....
και το 15 % δε μου φαινεται ανεπαρκες...
εχοντας υποψιν αυτο δε το βρισκω παραξενο που δε σχολιασε κανεις τα οσα επισημανες...

θα καταληξω λεγοντας πως ελπιζω οι προσπαθειες και αλλων συγχομπιστων να ειναι απο το επιπδεδο του φιλου μας και πανω...γιατι πολυ συχνα παρουσιαζονται δεξαμενες που ειναι ιεροσυλια να τα πεις "ενυδρεια".
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01655 seconds with 11 queries