Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 08-02-03, 23:28
Odoiporos Ο χρήστης Odoiporos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: World
Μηνύματα: 78
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Odoiporos Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Odoiporos Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Odoiporos
Προεπιλογή

την αποψη μου την αναφερα νωριτερα. αν θες να δημιουργησεις ενα καταλληλο περιβαλλον για τους μετεπειτα φιλοξενουμενους σου, θα πρεπει ΙΜΟ, να ακολουθησεις τις προτασεις μου. ετσι θα σωσεις απο την ταλαιπωρια και εσενα αλλα και τα ψαρακια που ηδη εχεις. δυστυχως ή ευτυχως , ΙΜΟ, πρεπει να το στησεις απο την αρχη. και οταν λεω απο την αρχη το εννοω. για να ξεκινησεις και τις μετρησεις σου, και τις πετρες σου και τα φυτα σου κλπ κλπ. να φτιαξεις ενα οικοσυστημα που να ειναι κοντα σε εκεινο απο το οποιο θα ερχονται τα ψαρια σου. δεν θα πρεπει να ξεχνας οτι τα ψαρια που φιλοξενουμε εξαρτονται αποκλειστικα απο εμας και οτι η ενασχοληση αυτη, απαιτει πολυ μεγαλες δοσεις υπομονης και φροντιδας. το τι θα θες να κρατησεις καλυτερα να εχεις λιγο υπομονη γιατι απο οσο εχω καταλαβει εχεις του κοσμου τα διαφορετικα και μη συμβατα μεταξυ τους ψαρια. και αν προσεξα καλα θες να κρατησεις αφρικανικες κιλχιδες. μην βιαζεσαι. φυσικα μη ξεχνας τη γνωση για να πραγματοποιησουμε τα παραπανω. ΥΠΟΜΟΝΗ το μεγαλο μυστικο...
__________________
Stef
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01786 seconds with 10 queries