Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #160  
Παλιά 03-03-10, 12:47
Το avatar του χρήστη george
george Ο χρήστης george δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 14-12-2002
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 4.692
Προεπιλογή

Aν θέλετε να ακούσετε την παραφιλολογία και τα κουτσομπολιά είναι δικαίωμα σας.

Αν θέλετε την επίσημη θέση του ΠΣΦΕ μέσα από τα γραφόμενα μου ως george και ως μέλος του ΔΣ του ΠΣΦΕ, αυτή είναι η παρακάτω.

"Είχα προσωπικά την ευθύνη, μαζί με τον mikenuke, της οργάνωσης της κοπής της πίτας για την Θεσσαλονίκη. Την προηγούμενη εβδομάδα έπρεπε να παρευρευθώ στην κοπή των Αθηνών (κουβαλώντας μάλιστα και με το αυτοκίνητο μου δώρα από την Αθήνα για την εκδήλωση της Θεσ/νίκης).
Τώρα το γιατί το έκανα πληρώνοντας από την τσέπη μου όλα τα έξοδα (βενζίνες κλπ) αυτό είναι ίσως γιατί είμαι φιλότιμος και τιμώ υπεύθυνα την θέση που μου έδωσαν όσοι με ψήφισαν για το ΔΣ του ΠΣΦΕ.

Την ερχόμενη Κυριακή 7/3 δεν θα μπορούσε να γίνει η κοπή της πίτας στην Θεσ/νίκη δίοτι από εχθές 1/3 μέχρι και την Δευτέρα 8/3 βρίσκομαι στην Αθήνα για επαγγελματικούς λόγους (έκθεση CLIMATHERM).

Άρα η ΜΟΝΗ ελεύθερη ημερομηνία έτσι ώστε να παρευρίσκομαι και εγώ ήταν η 28/2.

Αυτά ως προς την ημερομηνία.

Σχετικά με τα email που στάλθηκαν για τους "χορηγούς" στείλαμε και σε εσένα Κωστή και μόλις μπορέσω να βρω τα στοιχεία θα τα αναρτήσω.

Αλλά να σταθώ σε κάτι άλλο που ειπώθηκε εδώ. Ο ΠΣΦΕ δεν πρέπει να "ψάχνει" χορηγούς.
Αν κάποιος θέλει να προσφέρει και να διαφημιστεί γνωρίζει καλά που θα μας βρει. "

Κωστή δικαίωμα σου είναι να μην παραστείς σε μια εκδήλωση και δεν είμαι εγώ αυτός που θα σε κρίνει για αυτό.
Ούτε και θα ζητήσω εξηγήσεις. Όπως επίσης και δεν θα κρίνω τι θα κάνεις στο κατάστημα σου.

Αλλά ας σταματήσουν ΟΛΟΙ να κυνηγούν φαντάσματα. Είδες τελικά που δεν ήξερες γιατί δεν έγινε η κοπή την ερχόμενη Κυριακή ; Αλλά αντί να ρωτήσεις κάποιον που ήξερε, άκουσες πάλι τις σειρήνες να σου τραγουδούν τα γνωστά τραγούδια.
Εκτίθεσαι....σου το έχω ξαναπεί και τα παθήματα δεν γίνονται μαθήματα.
__________________





Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη george : 03-03-10 στις 13:06
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01908 seconds with 11 queries