Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 19-01-03, 21:18
Tolis Ο χρήστης Tolis δεν είναι συνδεδεμένος
Δικτάτωρ
 
Εγγραφή: 29-11-2002
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 5.612
Προεπιλογή

Με βαση τα οσα μου εχει πει εως τωρα εχω και εγω δικαιωμα να γραφω για τις Αφρικανικες Κιχλιδες στο τμημα "Γλυκο Νερο" και σε αυτο με τα "Φυτεμενα Ενυδρεια".
Εδω γινεται ενδιαφερον, τι εχω πει ακριβως? Οτι εγινε αυτη η κατηγορια 'γενικως γλυκου νερου"?
Στεφανε στην αρχη νομισα οτι ο "τονος" του post σου ηταν χιουμοριστικος. Αλλά τα "δεν εχω καθολου ορεξη για αστεια" , "κυριε Τολη εθελοτυφλειτε" και άλλα χαριτωμενα δεν τα καταλαβα ακριβως? Δεν θα τσακωνομαστε κιολας για το αν οι αφρικανικες κιχλιδες ειναι "αντικειμενικα" πιο ενδιαφερουσες απο αλλες, ή απο τα φυτα μου!!
Οσο για τις ισοροπιες, με μια γρηγορη ματιά, 14 ενεργα μελη εχουν άλλες κιχλιδες απο rift lakes (discus, cribs, firemouths, angels, dwarfs, oscars etc):
Giorgos, kroud, Annivas, Bilas, Sonia, paparatsi, sot zoe, nkarvounis, harris, mitas, vagos1, jumpy, lee-gore, tomeye,
7 μελη εχουν rift lake cichlids:
george, stefanosf, batza, Entreri, iliovas, salcon, nathanm,
και οι υπολοιποι εχουν και rift lake, και κιχλιδες απο άλλες περιοχες:
diskos, polleni , ascco-tia, takis-maria, gavros.

Αν θελετε ξεχωριστη κατηγορια, τοτε να κανουμε και ξεχωριστη για την καθεμια απο τις υπολοιπες ομαδες, συν τα ζωοτοκα, συν τα bettas, συν τα tetras-barbs, συν τα γατοψαρα, κλπ. Και να περναμε τον μισο χρονο μας οι 30 ενεργοι που ειμαστε, να παταμε μπρος και πισω τα λινκς και να μην προλαβαινουμε να διαβαζουμε. Συν τους mods που θα χρειαστουν για ολες αυτες τις κατηγοριες.....
 
Page generated in 0,02017 seconds with 11 queries