Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 19-01-03, 16:37
stefanos.f Ο χρήστης stefanos.f δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2002
Περιοχή: Κορυδαλλος
Μηνύματα: 507
Προεπιλογή

Δεν επιμενω για κατι νεο, αλλα για να παραμεινει κατι οπως ηταν αρχικως! Ειδικα μαλιστα απο την στιγμη που τα επιχειρηματα μου εχουν καποια βαση! Γενικοτερα... υπαρχουν αυτοι που ασχολουνται με τα αγρια (Αφρικανικες Κιχλιδες) και υπαρχουν και ολοι αυτοι που ασχολουντε με τα ημερα (ακομη και αν σε αυτα τα ειδη περιλαμβανονται καποιες κιχλιδες) μιλαμε δηλαδη για δυο διαφορετικες ομαδες! Πιστευω λοιπον οτι εχω καποιο δικιο σε αυτα που γραφω αλλα και τους προσωπικους μου λογους για να επιμενω! Ειναι καιρος οι Αφρικανικες Κιχλιδες να αρχισουν να εξαπλονονται και στην δικη μας χωρα! Ειναι φανταστικο ειδος ψαριων και αξιζει την προσοχη ολων μας! Υποσχομαι ομως να μην επιμεινω αλλο επι του συγκεκριμενου θεματος εαν ο Τολης μου εξηγησει, με λογικα επιχειρηματα, τους λογους που τον οδηγησαν στην αλλαγη της ονομασιας αυτου του τμηματος! Με βαση τα οσα μου εχει πει εως τωρα εχω και εγω δικαιωμα να γραφω για τις Αφρικανικες Κιχλιδες στο τμημα "Γλυκο Νερο" και σε αυτο με τα "Φυτεμενα Ενυδρεια" ! Η υποσχεση μου ισχυει.... Συνεχιζω να περιμενω...
__________________
Η υπερηφάνεια προηγείται της συντριβής και το υπεροπτικό πνεύμα της πτώσης.

Αγία Γραφή Παροιμίες 16:18
 
Page generated in 0,01268 seconds with 11 queries