Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 31-12-09, 00:11
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

παιδια η ερωτηση που εκανα στο dog forum
γεια σας και καλές γιορτές

για να δούμε θα είναι και για μένα το ίδιο

έχω ένα πρόβλημα έχω ένα rottwailer 8 ετών
χθες παρατήρησα αίμα στα ουρα του πήγαν οι γονείς μου στο γιατρό αλλα δε πήραν το σκυλί μαζί ο γιατρός λόγο ότι έφευγε διακοπές μου έδωσε μια αντιβίωση και σε 15 μέρες θα του κάνει εξετάσεις αίματος
ο γιατρός μου είπε ότι έχει ιλιχιοση η λισμανιασι ακόμα και καρκίνο στα νεφρα η μπορεί να είναι ουρολοίμωξη

τα σιμπτοματα που έχει το σκυλί είναι το αίμα στα ουρα ενώ είναι δραστήριος όλη τη μέρα όταν ξαπλώσει και πάει να σηκωθεί σα να κουτσαίνει σα να είναι πιασμένος

περιση τέτοια εποχή το σκυλί πέρασε ξανά ιλιχιοση λέτε να είναι αυτό και να μην ανήσυχο ?????????









και μια απο της απαντησεις που πηρα εσχος αμα τον χεσω θα φταιω οχι πειτε μου


Και πετρα στα νεφρα μπορει να ειναι,αλλα και αφροδισιο,το σκυλι επρεπε να ειχε παει το συντομοτερο στον γιατρο.
Και το λεω εγω που παω τελευταιος στον κτηνιατρο,αλλα για κατι τετοια που ειναι σαν τα ηλεκτρονικα στο αυτοκινητο,και απειλη για την ζωη του σκυλου,η για μεγαλυτερη ζημια λογω καθυστερησης,παω σφαιρα.
Ευχομαι στους γονεις σου αν παθουν κατι να μην τους πας στον γιατρο,αλλα να παρεις μονο ενα τηλεφωνο,και να περιμενουν 15 μερες.
Το ονομα παντως το πετυχες,τι να μην ανυσηχεις ρε ιστορια,αντε παρε το σκυλι και τρεχα στον γιατρο,απο που εισαι?δεν εχει εκει αλλους γιατρους,πεθαμενε,που δεν ανυσηχησες με την εριλιχιωση,να την παθεις εσυ σου ευχομαι και να δω αν θα ανυσηχησεις,τοσο κακο ηταν το σκυλι 8 χρονια,γ@μω το ξεσταυρι μου!!!
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01601 seconds with 11 queries