Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 23-12-09, 21:53
Το avatar του χρήστη ducatisti
ducatisti Ο χρήστης ducatisti δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-03-2007
Περιοχή: Ηράκλειο - Αττικης
Μηνύματα: 233
Προεπιλογή

[QUOTE=thanasis76;398474]καλησπερα!!!! παιδια μολις τελειωσα τον πρωτο μου βραχο και επιδη βγηκε ομορφος και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος σκεφτηκα να το μοιραστω μαζι σας....

φιλε ducatisti η τραγανα για εμενα ειναι οτι καλητερο εχει περασει απο τα χερια μου για κιχλιδες. αν δεις στην υπογραφη μου το ενυδρειο ειναι με τραγανες και φεγγαροπετρες και επιδη το χαλασα και πραγματικα λυπαμε, θα φτιαξω τωρα ενα καλητερο μονο με τραγανες....
γυαλι δεν εχει οπως λες. η τραγανα ειναι φτιαγμενη απο οργανισμους και οστρακα της θαλασσας τα οποια πεθαναν και δημιοθργηθηκε με τα χρονια αυτη η πετρα....
με τραγανες οταν εχεις γεννες δεν εχεις να φοβασε τιποτα, μιλαμε για χιλιαδες μικρες τρυπες καθε μεγεθους....+ το οτι ανεβαζει τις σκληροτητες με απολυτα φυσικο τροπο...


η τραγανες πραγματι ειναι πολυ ωραιες και φυσικες , αλλα μιλαω για την πολυουρεθανη αν εχεις προβλημα.. γενικα ομως θα γινει πολυ ομορφο ,
εγω θελω να δω φωτο απο την κατασκευη με ενδιαφερει, οποτε ξεκινησεις βαλε τιποτα να δουμε σταδιακα..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01392 seconds with 11 queries