Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 16-12-09, 16:15
Raven Ο χρήστης Raven δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 11-07-2007
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 5.423
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Jeepas Εμφάνιση μηνυμάτων
Υγ. Το μπουκάλι να φανταστώ για να "πάρει" θερμοκρασία?
Ακριβως ετσι εχω αρτεμια καθε 2-3 μερες και πετυχαινω καλη εκκολαψη.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από theodor72 Εμφάνιση μηνυμάτων

Για κάνε καμιά νύξη για το νέο aquascape σου...
Ειναι μυστικο Εχω ζοριστει παντως. Εχω σκεφτει μηνες πριν, κατι παρα πολυ δυσκολο και πολυπλοκο στην εφαρμογη. Αυτο που μπορω να πω ειναι οτι θα κυριαρχουν οι πετρες στο hardscape. Μακαρι να πετυχει..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από harris samos Εμφάνιση μηνυμάτων
τελικα σε ολους αρεσουν οι ζουγκλες
ηταν φανταστικο κριμα που το κλαδεψες.....

η Σαμος εκτος απο καλο κρασι βγαζει και πετρες
Ωραιο ηταν αλλα δεν γινεται να κρατηθει ετσι. Αργα η γρηγορα θα χαλαγαν τα χαμηλα φυτα που δεν δεχονται φως.
Η Σαμο ειναι απο τις λιγες περιοχες στην Ελλαδα οπου βρισκεις αυτο το ειδος βασαλτη το οποιο απο κοντα ειναι το κατι αλλο... πραγματικα δεν θα μπορουσα να βρω ωραιοτερες πετρες !
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Οντως ειναι ακομα πιο ομορφο ακλαδευτο!!! Οι πετρες ειναι πανεμορφες με καταπληκτικα χρωματα! Και θα μεινουμε ολοι με ανοιχτο το στομα οταν φτιαξεις αυτο που θελεις! Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!
Γιωργο τις ειδες απο κοντα. Δεν εχουν καμια σχεση με την φωτογραφια. Οταν στηθει θα πρεπει να γινει σπεσιαλ φωτογραφιση με το φως υπο γωνια για να φανει η γυαλαδα και η υφη τους που ειναι ολα τα λεφτα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strahos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλέξανδρε στην πρώτη φωτογραφία μου αρέσει πιο πολύ! Είναι φοβερό!
Ηλια, στην 2η φωτο απο κοντα ηταν ακομα καλυτερο. Καμια σχεση οι (κακες) φωτος με αυτο που εβλεπε το ματι.

@seleykos: το φυτο σαν γρασιδακι που γινεται κοκκινο ειναι Echinodorus tenellus.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01742 seconds with 10 queries