Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 05-12-09, 19:05
black_caviar Ο χρήστης black_caviar δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 09-10-2009
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή

καλησπερα κ παλι και ευχαριστω για τους σχολιασμους σας....
θα παραθεσω αριθμητικα τις απαντησεις μου αν δν υπαρχει προβλημα προκειμενου να υπαρχει καλυτερη δομηση κειμενου κ επιπλεον κατανοηση...
1) οι τιμες (πινακακι) που εχω δωσει ισχυει απολυτα ειτε αναλαβω εγω τη κατασκευη ειτε παρει καποιος μονο τα τζαμια
2) οι τιμες θα αλλαξουν μονο αν υπαρχει ζητηση (θα παραγγελνω περισσοτερα κιβωτια οποτε θα κανουν καλυτερες τιμες σε μενα κ εγω καλυτερες τιμες σε σας- πιστευω ολοι λιγο πολυ γνωριζουν απο εμποριο)
3)αν δωσω τιμες για τζαμι + ροντε το τετραγωνικο θα ειμαι κλεφτης
οι τιμες για το ροντε δινονται ανα τρεχων μετρο
4)το πινακακι ισχυει-αυτο που αλλαζει ειναι το κοστος κατασκευης αναλογα το μεγεθος (δν μπορω να χρεωνω καποιον σε ενυδρειο 60 λιτρων 150 επιπλεον για κατασκευη)
5)συμφωνω οτι αν καποιος δν εχει συγκεκριμενες απαιτησεις για το ενυδρειο που ψαχνει συμφερει να το παρει ετοιμο
6) συγνωμη αλλα μου ειναι πολυ δυσκολο για καθε ενυδρειο που μου ζητειται να γραφω αναλυτικα για καθε κομματι τετραγωνικα-ροντε-τιμη, δινω συνολικη τιμη (αν καποιος δωσει το ΟΚ για τη κατασκευη οταν ερθει η ωρα να πληρωσει θα του παραδωσω αναλυτικο χαρτι με το τι ακριβως πληρωνει προκειμενου να ελενξει κ ο ιδιος)
7)τα ενυδρεια τα δοκιμαζω 2 με 3 μερες ,αν ζητησει καποιος περισσοτερες μερες δν υπαρχει προβλημα
ψαχνω να ορισω μια στανταρ τιμη για ενυδρεια κατω των 60 λιτρων...για αυτο το λογο ας με συγχωρεσουν οσοι με ρωτανε τιμες για μικρα ενυδρεια και δεν εχουν παρει απαντηση ακομα...υπομονη 2-3 μερουλες
9)να πω οτι ειμαι αρκετα καινουριος στη δουλεια και μερα τη μερα κανω οτι καλυτερο μπορω. ευχαριστω
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01374 seconds with 10 queries