Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #334  
Παλιά 03-12-09, 08:33
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από george Εμφάνιση μηνυμάτων
Η νύφη κι ο γαμπρός χωρίς κουμπάρο όμως γάμο δεν κάνουν
Και οι moderators δεν αποφασίζουν αλλά το ΔΣ του ΠΣΦΕ.
Ε, δε νομίζω να έχει αντίρρηση το ΔΣ, αν συμφωνήσουμε όλοι εμείς εδώ.

Σαν ιδέα με βρίσκει σύμφωνο αλλά υπάρχουν και άλλα θεματάκια που πρέπει να δούμε και να αποφασίσουμε.
Γι' αυτό είπα ότι πρέπει πρώτα να ακούσουμε τους μοντς.

Ίσως θα μπορούσε να γίνει μια συνάντηση σε άλλη πόλη κοντά στην Θεσσαλονίκη, η οποία θα είναι ανάμεσα στις δύο καθιερωμένες μηνιαίες.
Εδώ έχουμε απώλειες ακόμη και στις μηνιαίες, πολλοί ζορίζονται για 1 φορά το μήνα, φαντάσου προσέλευση ανά 15μερο σ΄αυτές τις 3 συναντήσεις (δεν μιλάω για μένα, εγώ θα είμαι), αλλά θα είναι δώρο - άδωρο να βρεθούν πχ οι Κατερινιώτες ή οι Βεροιώτες μόνοι τους ή με 1-2 Θεσσαλονικείς.

Πολλοί δεν έχουν πρόσβαση στο ίντερνετ και έρχονται την πρώτη Κυριακή του μήνα στην συνάντηση μας. Τι θα γίνει αν δεν βρουν κανέναν ή δύο τρεις άλλους που να ψάχνονται και να αναρωτιούνται τι έγινε ;
Θα καταλάβουν ότι χωρίς ενημέρωση από το Ίντερνετ, δεν γίνεται...
Κι αν υπάρχουν 1-2 τέτοιοι, κάποιος θα τους ξέρει για να τους ειδοποιήσει.

Εξάλλου για την Κατερίνη ετοιμάζουμε άλλες εκπλήξεις. Έτσι Σταύρο ;
Ναι, μ' αρέσουν οι εκπλήξεις, μπράβο, κάντε μας εκπλήξεις.
Δεν θέλω να κοντραριστώ μαζί σου βρε Γιώργο, άλλωστε εγώ μένω 10 λεπτά από το Bennigan's και θα ξεβολευτώ να τρέχω σε άλλους
Νομούς, αλλά δεν μπορώ να μην εκτιμήσω το ότι πχ ο Σταύρος έρχεται κάθε μήνα από Κατερίνη, ή ότι πχ στη Βέροια ή στη Δράμα
υπάρχουν φίλοι χομπίστες που δεν τους έχουμε γνωρίσει λόγω της απόστασης, άλλωστε δεν είμαστε Κλιμάκιο μόνο Θεσ/νίκης...
Πιστεύω λοιπόν ότι αν από τώρα ανακοινώσετε ότι 2 ή 3 συγκεκριμένες συναντήσεις, θα γίνουν σε γειτονικές πόλεις και το κάνουμε
υπό τύπον εκδρομής, μπορεί και να υπάρχει μεγαλύτερη επιτυχία και συμμετοχή από τις καθιερωμένες στη πόλη μας.
Σε κάθε περίπτωση, δεν επιμένω και σας έχω εμπιστοσύνη, αυτά είναι απλώς προτάσεις, το βάρος για την οργάνωση των οποίων,
προφανώς δεν θα επωμιστώ εγώ, γι' αυτό και ζήτησα τη γνώμη των μοντερέϊτορς, που θα έχουν την ευθύνη και την τελική απόφαση.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01619 seconds with 11 queries