Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 27-11-09, 16:39
Το avatar του χρήστη focus
focus Ο χρήστης focus δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-03-2009
Περιοχή: χαλκιδα
Μηνύματα: 40
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgarask Εμφάνιση μηνυμάτων
Εμενα μου αρεσε πιο πολυ πριν το αλλαξεις!!
Πολλα ψαρια και ασυμβατα οπως σου ειπαν πριν τα παιδια!
Δυστηχως το ακουω συχνα το γνωστο ... "ενω ολα πηγαιναν καλα ... ξαφνικα εχω προβλημα" μην το πεις (στο μελλον ... σε προλαβαινω)! Διαλεξε τα ψαρακια που θελεις και δωστους οτι χρειαζονται! Δε θα το μετανοιωσεις!
ειναι ασυμβατα ο ακαρα και το σεβερουμ?αυτη τη στιγμη 3 ψαρια εχει μεσα μαζι με τον πλεκο και δεν εχω σκοπο να βαλω κατι αλλο.τι αλλο να τους δωσω εχω φιλτρο απο τα καλυτερα στην αγορα και ταιζω 5 διαφορετικες τροφες!οι μετρισεις στο νερο ειναι ιδανικες!οσο για ph και σκληροτητα σκεφτηκα τηνα αντιστροφη αλλα οταν διαβασα την απολεια του ποσιμου νερου π.χ. 1 λιτρο φιλτραρισμενο 5 στην αποχετευση βγηκα απο τα ρουχα μου οταν υπαρχουν παιδια στον πλανητη που δεν εχουν να πιουν ενα ποτηρι!!!!μετα σκεφτηκα το buffer αλλα και αυτο παλι ειναι χημικο σκευασμα οχι και οτι καλυτερο για τα ψαρια μας πιστευω!οπτε προσαρμοζονται στη ς συνθηκες του δικτυου απο το να βαλω φαρμακια!παιδια παντα η γνωμη μου ειναι ετσι χωρις παρεξηγησει.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Που ειναι οι αφρικανες-σιλβερ σαρκ-τετρα ??
κρατησα μονο την frontosa σε αλλο ενυδρειο και τα υπολοιπα τα πηγα στο πετ σοπ απο οπου τα πηρα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη focus : 27-11-09 στις 16:39 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01483 seconds with 11 queries