Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 05-09-09, 20:56
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

μπορει καποιος να με βοιθησει με την αναγνωριση τον φυτων
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
απαντησε ο πανος για τα περισσοτερα τα κοχυλια εκτος των αλλων παραπεμπουν και σε αλμυρο νερο και κατα τη γνωμη μου δεν πολυκολανε

αμα τα κλοουν ειναι αγαπη της κυρα βαγγελιως πεστης οτι σε λιγο θα βασανιζονται σε τοσο μικρο ενυδρειο οποτε μαλλον αμα τα αγαπαει πρεπει να τα απαλλαξει απο το βασανο η να τους εξασφαλιζει ακομα καλυτερα μεγαλυτερο ενυδρειο κατι τετειο σκεφτομε και εγω αλλα δεν της το εχω πει ακομα

μια χαρα ειδα τη σκληροτητα αφου σε ρωτησα κιολας αλλα να κανεις τοσο κοπο να τη ριξεις και να χεις κοχυλια μεσα? γιατι το ηξερα το χειμονα θα φτιαχτουν ολα

για τους μονομαχους διαφωνω δεν μπορεις να προβλεψεις αν αυριο η σε 2 μηνες θα αρχισουνε οι φασαριες κακη συνθεση ψαριων μακροπροθεσμα θα σου βγαλει προβληματα ο ηρακλης μου δε πηραζει κανενα ψαρι μεσα στο ενυδρειο εκτος της γυναικας του που της ριχνει καμια ξυλια που και που κατι θα ξερει παραπανω

τεσπα αποφαση σου ειναι τι θα κανεις τη γνωμη μας ζητας και στη δινουμε
σιγουρα δεν ειπα τιποτα απλα τωρα ειναι λιγο δυσκολο ευτηχως ολοι εδω με εχουν βοιθηση πολυ και τους ευχαριστω ολα θα γινουν αφου καταφερα και τα ξεμπερδεψα αμα δειτε ποιο παλια ποστ θα τραβατε τα μαλλια σας τωρα μπικα στον ισιο δρομο τωρα χαλικια κοχιλια διακοσμιτηκα θα φτιαχτουν ολα σιγα σιγα το βασικοτερο ηταν το νερο και τα ψαρια μεσα σε αυτο
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 05-09-09 στις 20:56 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01748 seconds with 10 queries