Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 18-08-09, 00:44
Το avatar του χρήστη GeFior
GeFior Ο χρήστης GeFior δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-04-2007
Περιοχή: ΚΩΣ
Μηνύματα: 126
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτη η φωτο λεει πολλα λιτρα και τεραστιες πετρες...
απο εκει και περα....απο τη μια οταν προτεινουν καποιοι να βγαινουν δυτες και ναυαγια χαρακτηριζονται φανατικοι και τους λενε να ειναι πιο ελαστικοι....απο την αλλοι οταν εχουμε μια -εν μερει ισως- σωστη κινηση φτανουμε στο αλλο ακρο και λεμε οτι δεν ειναι βιοτοπικο αρκετα...
για μενα αν καλυπτονται οι απαιτησεις των ψαριων το θεμα "εικονα" η "βιοτοπος" δε με τρελλαινει κιολας...
κι εγω λεω οτι εχω ενυδρειο αμαζονιου..αλλα εχω ελληνικοτατες κληματαριες και θαμνους...
απλα χρησιμοποιω τη λεξη "αμαζονιου" γιατι τα ειδη ειναι επιλεγμενα και οι παραμετροι του νερου προσαρμοσμενες στον βιοτοπο τους (αμαζονιος)...και χαρακτηριζω το ενυδρειο για να ξερει ο αλλος για τι προκειται...δεν εχω ομως κανενα σκοπο να αλλαξω τα ξυλα μου για να βαλω πιο "βιοτοπικα"..ουτε τη μπεζ αμμο να την αλλαξω με λευκη...αλλα φυσικα και δεν μιλω για πιστη προσομοιωση βιοτοπου...
Εγω ειμαι πιο απολυτος, αν μπορουσα να το φτιαξω απο πετρες malawi θα το εκανα, αφου δεν μπορω θα βρω οτι πιο πλησιεστερο σε πετρα υπαρχει.
Και ως γνωστον αν θελεις το απολυτο θα πλησιασεις το σχετικο, αλλοιως...
__________________
You might wake up one day and realise that you lost a stone while you were too busy searching for diamonds...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01821 seconds with 11 queries