Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 28-07-09, 18:15
Το avatar του χρήστη Krisos
Krisos Ο χρήστης Krisos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-04-2009
Περιοχή: Χαλκίδα(Εύβοιας)
Μηνύματα: 668
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Krisos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GeFior Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ξερω αν υπαρχει καποιος αλλος που να ειναι αντιθετος με την χρηση αυτου του υλικου σ άυτο το φορουμ αλλα εγω ειμαι.
Δες την παρουσιαση 'The black malawi'.
Μετα τις 3 μηνες λειτουργιας αλλαξα την μαυρη αμμο με ξανθια στο ενυδρειο μου, αν το ειχα φτιαξει με φελιζολ θα γινοταν ενα μπαχαλο.
Αν εχεις σκοπο ν'αλλαζεις συχνα το setup του ενυδρειου σου, οπως εγω, μην βαλεις φελιζολ.
Εξ αλλου γιατι να μην χρησιμοποιησεις ενα πιο "φυσικο" υλικο οπως ειναι το πλακακι, το μονο μειονεκτημα ειναι το λιγο επιπλεον βαρος του.
Και απο ποικιλια οση θες, οχι μονο Καρυστου αλλα ακομη πλακακι με επιφανεια απο αμμο, τι καλυτερο!

Αυτο που ειπες με τις πλακες καρυστου μου αραισε πολυ ..ειναι πολυ ωρααιες πετρες ...τωρα με το πλακακι δεν ξερω και αμα γινει καμια στραβη ? ..δηλαδη με γαλαζιο φελιζολ 3-2 ποντους δεν ειμαστε οκ?
-------------------------
α καταλαβα τι λες ...στην αρχη καταλαβα αλλο δεν ξερω ακουγιατε καλη λυση ..ποσο καιρο το εχεις ετσι ειπαμε? ..λογικα θα μπορουσε να μπει και μαρμαρακι αναλογων διαστασεων?
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Krisos : 28-07-09 στις 18:15 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01374 seconds with 10 queries