Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 10-06-09, 13:51
Το avatar του χρήστη Marilenaki
Marilenaki Ο χρήστης Marilenaki δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 06-06-2009
Περιοχή: Καπανδριτι
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή

ευχαριστω για την απαντηση σου! ηθελα να διευκρινησω οτι τα προηγουμενα χρυσοψαρα μου τα ειχα οταν πηγαινα σχολειο και ηταν σε ενα τεραστιο ενυδρειο 300L παραλληλογραμμο που το ειχε φτιαξει ο πατερας μου. δυστηχως μετακομμησαμε σε αλλο σπιτι και δεν μπορουσα να τα εχω. οπως ξαναειπα σπουδαζω και δεν μπορω εδω να τους παρεχω ενυδρειο! οταν τελειωσει η εξεταστικη μου και παω με το καλο στο σπιτι μου θα βαλω μπροστα το ενυδρειο που εχω εκει! η αρχικη μου ερωτηση ηταν για το ενα ψαρακι που απο την 1η στιγμη που το πηρα ηταν ετσι και αμα αυτο διορθωνεται. επειδη συνεχεια μου λετε για τη γυαλα οταν τα βαλω στο ενυδρειο (αν με τα λεγομενα σας ζουνε ακομα! γιατι τελειωνει η εξεταστικη μου στις 26!) και τα βαλω στο ενυδρειο τους που εχει τις προδιαγραφες (200L) και οχι μονο για 2 χρυσοψαρα! τοτε θα σας πω αν εχει φτιαξει ή ειναι ακομα ετσι! ...αν φυσικα επιβιωσει!
-------------------------
σε ευχαριστω για την απαντηση σου neos για το πως και ποσο πρεπει να τα ταϊζω τα ταϊζα μονο το μεσημερι 2-3 φυλλαρακια και για το μουλιασμα πρωτα δεν το ηξερα θα το εφαρμοσω απο σημερα κιολας!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Marilenaki : 10-06-09 στις 13:51 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01348 seconds with 11 queries