Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 27-01-09, 00:23
Το avatar του χρήστη kornek
kornek Ο χρήστης kornek δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-11-2008
Περιοχή: Λεμεσός Κύπρος
Μηνύματα: 160
Προεπιλογή

Ήδη έχω προμηθευτεί με κατεψυγμένα bloodwormsτης oceannutrition για να ρίξω σήμερα το βράδυ, το ενυδρείο έχει μερικά φυτά και αρκετές μεγάλες ρίζες που ελπίζω να του αρκούν για να νιώθει άνετα.
Όσο για το σχόλιο (γιατί μόνο ένα), δυστυχώς το συγκεκριμένο ψάρι το βρήκα μετά από πολύ ψάξιμο και ήταν μόνο ένα, και απʼ ότι φαίνεται εδώ που βρίσκομαι θα κάνω πολύ καιρό να βρω δεύτερο, γιʼ αυτό παράθεσα άλλο ποστ σε άλλη ενότητα http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=29623 . Επιπλέων δεν ξέρω πως ξεχωρίζουν τα δύο φύλα (αρχάριος γενικά στα plecos). Αν μπόρεις πες μου πώς να τα διακρίνω


-------------------------
Μόλις τώρα τον είδα να βγαίνει από τη τρυπά του, με σβηστά φώτα βεβαια. Λίγο πριν σβήσουν τα φώτα έριξα μία ταπλέττα της tropical (για να απασχολήθουν οι συγκατικοι του) και με το που έσβησαν έριξα τα Blood worms. Στα δύο λεπτάκια το είδα να ξεπροβάλει, φάνηκε σαν να τρόμαξε με το που με είδε γι' αυτό και εγώ την έκανα όσο διακριτικά γίνετε.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kornek : 27-01-09 στις 00:23 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01542 seconds with 11 queries