Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #49  
Παλιά 19-01-09, 20:17
mpampis 1969 Ο χρήστης mpampis 1969 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 06-04-2007
Περιοχή: χαλκιδα
Μηνύματα: 196
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
ευχαριστω...

update..τα σκαλαρακια μεγαλωνουν...εχουν αρχισει να μακραινουν τα πτερυγια τους και να περνουν το χαρακτηριστικο σχημα των σκαλαριων...
2 ερωτησεις...

1ον. εχω 2 διαφορετικα "ειδη"...τα λευκα σκαλαρακια και τα γκρι με ριγες σκαλαρακια...και οι 2 γονεις εχουν τον αγριο χρωματισμο (ο αρσενικος εχει μια ριγα παραπανω)...και τα ασπρα μικρα δεν ειναι αλφικα...φαινεται στα ματια τους...παραθετω φωτο (δε μπορεσα να βγαλω καθαροτερη)...σε κοκκινο κυκλο εχω βαλει καποια απο τα ασπρα και στα υπολοιπα θα δειτε πως ειναι πιο σκουρα και με αχνες ριγες...
τι μπορει να σημαινει αυτο εφοσον ειναι περιπου μισα μισα??

2ον
πως περναμε στην τυποποιημενη τροφη?? σαν μεγεθος τα σκαλαρακια μπορουν να φανε τη sera micropan και τη micron..αλλα αρνουνται...τρωνε αρτεμια...γονο γκρινταλ...αλλα την τυποποιημενη την βαζουν στο στομα και τη φτυνουν...
Μπραβο και απο μενα
Οσον αφορα την πρωτη σου ερωτηση δεν μπορεις να βγαλεις ακρη για το τι να περιμενεις αφου δεν ξερεις απο τι προγονους πρροερχονται οι γονεις.
Οσο για τι δευτερη ερωτηση σου μπορω να σου πω οτι τα δικα μου ξεκινησαν να τρωνε θρυματισμενα φλεικς μετα τον εναμιση μηνα αλλα πιστευω οτι εξαρτατε και απο το τι εχουν μαθει να τρωνε και ποσο(τα δικα σου τα βλεπω καλοταισμενα)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01550 seconds with 11 queries