Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 10-01-09, 13:34
lospci Ο χρήστης lospci δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Περιοχή: Nέος Κόσμος
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή

Καταρχην ευχαριστω τον chriss γιατι εγραψε μονο και μονο επειδη είμαι καινουργιος ωστε να μην αποθαρυνθω και δεν ξαναρωτήσω τιποτα.εκτιμαω delta66 που ασχοληθηκες με το θεμα μου ,και με το που με ρωτησες ειδες πως οχι μονο απαντησα αλλα προσπαθησα να στο κανω οσο πιο επεξηγηματικο μπορουσα(μεχρι και φοτο τραβηξα για να καταλαβεις τι εννοω επειδη είχες δικιο οτι είμουν ασαφεις και καλα εκανες που το επισημανες.πιστευα πως η αμμωνια προερχετε απο το αμμωνιο, οποτε οταν το αμμωνιο ειναι 0 και η αμμωνια ειναι 0.το φανταζομαι πηγαινε επειδη για την μονη ενδειξη που το τεστ δεν μου δειχνει είναι σ την περίπτωση του 0 του αμμωνιου.κρατησα καποιες επιφηλαξεις και δεν το ειπα το 0 με σιγουρια μηπως και υπαρχει και κατι αλλο που δεν λαμβανω υποψην μου.

οποτε delta66 ειχα και εχω ολη την καλη διαθεση να απαντησω οπως ειδες στα ερωτηματα σου.και εγώ βρισκω πως το σχολιο του pasckm "μα είναι που κλασικη Σπυρο" δεν αποσκοπούσε πουθενά.(αν και ο ιδιος με εχει βοηθήσει στο παρελθον σε προβλημα με τον μονομαχο μου και τον ευχαριστω)
οπως και να εχει δεν πιστεύω το forum το συγεκριμένο να εχει σκοπο να υπαρξουν εχθροι παρα μόνο φίλοι.οποτε ηδη ασχοληθήκαμε αρκετά με τις διαφωνίες και τις αντιπαραθέσεις μας.
εύχομαι καλή συνεχεια σε ολους και καθαρο μυαλό για την εύρεση τον απαντήσεων σε προβλήματα που σε όλους λιγο πολυ μας παρουσιαζονται!


α! για όποιον ενδιαφερεται τελικά το πεχα μου (μετρηση με ηλεκτρονικο πεχαμετρο) είναι 7.7!

οπότε τωρα αυτο που περιμένω ειναι να κανει τον κυκλο της η καφε άλγη!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01504 seconds with 11 queries