Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 08-01-09, 15:09
Το avatar του χρήστη water polo
water polo Ο χρήστης water polo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-01-2007
Περιοχή: Χανια
Μηνύματα: 260
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην water polo
Προεπιλογή

Τολη , οπως εγραψα κ στη μικρη παρουσιαση μου, τα ψαρια τα παρακολουθω εδω κ 8 μηνες, τα εχω μεγαλωσει αρκετα, ετσι ωστε να ξερω ποιο ψαρι ειναι ποιο κ τι κανει μεσα στο ενυδρειο. Ο κυριαρχος αρσενικος παραμενει κυριαρχος κ μετα την ελευση των 4 νεων trofeus. Τα παρακολουθω συνεχως κ πλεον μπορω να πω με σιγουρια οτι τιποτα δεν εχει αλλαξει στο ενυδρειο, παρ' ολο που αφαιρεσα καποιες πετρες.Επειδη κ ο Ξενοφων (Κισιφερ) κ εγω παρακολουθουμε πιο εξιδικευμενα site με Trofeus, με εκπληξη μας βλεπουμε ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΠΕΤΡΕΣ στα ενυδρεια τους απο τα δικα μας. Αυτο φυσικα μας εκανε τρομερη εντυπωση, αλλα δεν ηταν ο λογος που το επραξα δλδ να βγαλω πετρες. Ειμαι 100% σιγουρος οτι εχω τις πλεον καλες συνθηκες για τα ψαρια μου κ πειραματιζομαι με μικρολεπτομεριες ετσι ωστε να βγαλω κ μικρα. Επισης ο κυριοτερος σκοπος που εκανα αυτη την παρουσιαση ειναι να ΜΑΘΟΥΝ κ οι συνχομπιστες που σκεφτονται να βαλουν Trofeus. Με εκτιμηση
__________________
To water polo ειναι αντρικο αθλημα, το water ειναι ειναι για ολους.....................



http://s1.metaldamage.gr/c.php?uid=23801
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01300 seconds with 11 queries