Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 08-01-09, 09:15
CHRIS4204 Ο χρήστης CHRIS4204 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-05-2007
Περιοχή: Πετρούπολη
Μηνύματα: 265
Προεπιλογή

Kαλημέρα , φίλε lospci μην αγχωνεσαι με την καφέ άλγη , όπως προείπε και ο φίλος panos θα κάνει τον κύκλο της και θα φύγει μόνη της.
Τώρα όσον αφορά το τεστ αφού η αμωνία/νιτρώδη είναι μηδέν τα πράγματα πάνε οκ στο ενυδρείο σου σε συνδιασμό πάντα με τον ενάμιση μήνα που τρέχει.
Όσο για κάποια σχόλια του στυλ "Ποια ειναι τα φυσιολογικα επιπεδα αμμωνιας? " γράφει "0" -
"???? Ευτυχως μετραω με APi και δεν "φανταζομαι" την τιμη " και "...μα είναι πολύ κλασσική Σπύρο! " δεν νομίζω πως έχουν καμία σχέση με την απορία του φίλου μας και καλό θα ήταν όταν θέλουμε να ειρωνευτούμε κάποιον να μην το κάνουμε σε καινούριους στο φορουμ , πόσο μάλλον όταν έχουν απορίες.Δεν νομίζω ότι τα ποστ αυτά προσφέρουν κάποια πληροφόρηση στον φίλο μας για το πως θα λύσει το πρόβλημά του.Γι αυτό αν θέλετε να ποστάρετε όπως και δήποτε καλό θα ήταν να πείτε κάτι χρήσιμο και επεξηγηματικό βάση της εμπειρίας σας και όχι να ειρωνευτείτε κάποιον αρχάριο στο χόμπυ για μια λάθος έκφραση.
Τουλάχιστον εγώ έτσι εξέλαβα αυτά τα ποστ ,ως κοροϊδευτικά και ειρωνικά , τώρα αν κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με .
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01389 seconds with 10 queries