Θέμα: νεα μελη
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 18-12-08, 12:01
Το avatar του χρήστη phaerimm
phaerimm Ο χρήστης phaerimm δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-06-2008
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 87
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην phaerimm
Προεπιλογή

για'υτο μαρεσει αυτο το φορουμ.... λογικα επιχειριματα, ομορφες αντιμετοπισεις, ευγενια κτλ κτλ

στο θεμα μασ, συμφωνω με τον Toli και εμενα δεν τηα μου αρεσε πρωτη παρουσια για να πουλισεις κατι... αλλα ειναι χρησιμο για τους υπολοιπους και δεν υπαρχει λογος να το καταργισει καποιος...

αν σας πω τι αντιμετωπισα και αντιμετωπιζω απο ενα αλλο πολυ μικροτερο φορουμ.... αγενια επιθετικοτιτα για μια αγορα, οχι πωληση, αγορα...

πολλοι απλα παρακολουθουμε καποα φορουμ που και που, δεν γραφομαστε , απλα παρακολουθουμε, οταν ενασ τετιος ανθρωπος θελει να πουλισει κατι γιατι να μην βαλει την αγγελια σε ολα τα φορουμ που παρακολουθει???

ασχετο - εμενα θα μου αρεσε ιδιετερως αν ειχαμε μια ξεχωρη κατηγορια για ανταλαγες... (ειναι πολυ πιο συναδελφικο-φιλικο και αν αναπτυχθει μπορει να σημαινει πολλα για την μειωση κοστους για εμας... παραδιγμα: ενας φιλος μου προχτεσ κσεριζωσε καμια 10αρια ξενιες και τις πεταξε... αν τις ειχε βαλει για ανταλαγη μπορει να επερνε απο εμενα που τις θελω το εσωτερικο φιλτρο που μου περισευει....)
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01361 seconds with 10 queries