Θέμα: νεα μελη
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 16-12-08, 23:31
orck Ο χρήστης orck δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Περιοχή: Π.Φαληρο
Μηνύματα: 1.052
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην orck Send a message via Skype™ to orck
Προεπιλογή

ε αν ειναι να παρεξηγηθει καποιος ας εισαι εσυ
οχι δεν βαραει η καμπανα για κανεναν συγκεκριμενο
ειπα οτι το εχω κανει και εγω, εχω γραψει στο παρελθον οτι δεν ειναι ευγενικο να ειναι η πρωτη δημοσιευση αγγελια για πωληση, πλεον θεωρω οτι εγω δεν ειμουν ευγενικος απεναντι στο νεο μελος, την στιγμη που καποιος νεος φιλος διαβαζει αυτο σαν απαντηση πιθανος να το θεωρησει σαν επιθεση απο την "κλικα του φορουμ"


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από halvas69 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μιας και είμαι εγώ με τον Giorgos υπεύθυνοι για τις αγγελιές (ο Koulio θαλασσοδέρνεται και έχει χαθεί) οπότε για εμάς βαράει η καμπάνα, θα πρέπει να εξηγηθώ.
Δεν τραβάω κανένα ζόρι με το περιοχόμενο ή το πότε γράφτηκε αυτός που έβαλε την όποια αγγελία, αρκεί να τηρούνται οι κανονισμοί που αναγράφονται εδώ :http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=12625 και σαφέστατα το κείμενο που αποδεχτήκατε κατά την εγγραφή σας στο GAB.

Επίσης δεν συμφωνώ με την στάση του George (Δεν κάνει κακό να λέμε τα πράγματα με τον όνομα τους Ork) που γράφει το κειμενάκι "Δεν θεωρώ ότι είναι ευγενικό το πρωτο ποστ να είναι αγγελια κλπ"
Έχω την εντύπωση ότι είναι ο μόνος που το κάνει.

Έχουμε και το φρεσκότατο παράδειγμαμε τις διαγραφές των αγγελιών με θέμα τηλεκατευθυνόμενα θερμικά μοντέλα (που μου άρεσαν κι όλας) όμως δεν έγιναν από εμένα.
Έπεσε κατά πάσα περίπτωση δάκτυλος από τον Όλυμπο.
Αλλά άμα το αφεντικό αποφασίζει έτσι, "σπίτι" του είναι κουμάντο κάνει αυτός.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01476 seconds with 10 queries