Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 15-12-08, 01:35
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

εγω παντως το εσωτερικου σε ριο 180 το βγαλα σε 15 λεπτα με γεματο ενυδρειο το μονο κακο ειναι οτι ξεφυτευτηκαν μερικα φυτα τιποτα παραπανω
δεν θεωρω δυσκολο να το βγαλεις αν πιανουν και λιγο τα χερια σου καντο με ενα μαχαιρακι απο αυτα με τις ελαστικες λαμες , εγω εσπασα 2-3 κοπιδια και ακρη δεν εβγαλα

απο κει και περα παιζει και η πατεντα που εχει κανει καποιος και εχει βαλει τις σωληνες εισοδου εξοδου απο το εξωτερικο φιλτρο εντος του εσωτερικου κουτιου και αν θυμαμαι ειχε αφησει και καποια σφουγγαρια να λειτουργουν κατι σαν προφιλτρα κατι τετοιο

το εσωτερικο γενικα της juwel δουλευει πολυ καλα αν εξαιρεσεις τον κυκλοφοριτη που εχω ακουσει σε πολλους να σταματαει ετσι ξαφνικα ειδικα μετα κανα χρονο και ειναι ακριβος ο ατιμος και περνει μονο juwel μεσα

τωρα για τα ψαρια αυτο με τα cm απλα ξεχασε το κοιταξε πρωτα τις συμβατοτητες σε θεμα νερου αλλα και συμπεριφορας την αναγκη για κοπαδι η οχι κτλ και αφου εισαι αρχαριος καλυτερα πριν πας να τα αγορασεις κανε μας ενα ποστ και ζητα μια γνωμη
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01367 seconds with 11 queries