Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 05-12-08, 21:13
Το avatar του χρήστη paco
paco Ο χρήστης paco δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-12-2007
Περιοχή: νεα ραιδεστο θερμης θεσ/νικη
Μηνύματα: 733
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην paco
Προεπιλογή

το ενυδρειο ειναι 20lt ηταν η πρωτη μου γυαλα αλλα ηταν σκετο γυαλι ετσι αποφασισα πριν κανενα χρονο αφου το ειχα παροπλισμένο να το ανακαινισω για συναισθηματικους λογους. διαβασα για το φελιζολ background και μου βγηκε καλο. καπακι ειχε ένα τζαμι ετσι ηταν πολύ φτωχο. απλωσα σιλικόνη με μια σπατουλα και εριξα από πανω αμμο (πρωτου στεγνωση τελειος εκοψα με φαλτσετα το κοματι που ηθελα στο μεγεθος του μικρου φωτιστικου let) παλι δε μου αρεσε το αποτελεσμα γιατι οσο και να πατησα την αμμο ειχε κενα οποτε ετριψα με 40αρι γυαλοχαρτο την επιφανεια για να λειανει από μικροβουναλακια της αμμου εριξα από πανω βερνίκι πετρας και ξανα αμμο τριψιμο (μετα το στεγνωμα)βερνίκι αμμο και ξανα τα ιδια μέχρι να ερθει το επιθημιτο αποτελεσμα περιπου τρία χερια το τεταρτο χερι μονο βερνικη. η χαζομαρα μου ηταν που κολησα τους πλαστικους μεντεσεδες σύρριζα με το πισω καθετο τζαμι και όταν το ανοιγω πρεπει να βαζω πετσετα από το πισω τζαμι για ναμην τρεχουν τα νερα που είναι στο καπακι ηταν η πρωτη μου κατασκευη χωρις να μου δειξει κανενας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01371 seconds with 11 queries