Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 12-11-08, 21:33
Το avatar του χρήστη giannisfot
giannisfot Ο χρήστης giannisfot δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 09-02-2008
Περιοχή: Γιαννιτσα
Μηνύματα: 94
Προεπιλογή

Αυτο με το μοπανι το ψαχνω και εγω αρκετο καιρο τωρα αλλα μεχρι τωρα δεν εχω βρει κατι που να ταιριαζει /αλλα πολυ μικρα αλλα πολυ μεγαλα αλλα με πολλες ή λιγες διακλαδωσεις κτλ κτλ/. Τωρα με το θεμα των ψαριων η καταληξη θα ειναι σκαλαρια και νεον τετρα μαζι με τα μακρακαντι τα κοριντορας, τα ΣΑΕ και κατι αντσιστρους /οι τελευταιοι δεν σταματανε να γεννανε ρε παιδια ελεος εχει καταντισει αήδια-το μικρο ενυδρειο καραντινα ειναι εδω και 2 χρονια βρεφονηπιακος σταθμος/
Ολα τα υπολοιπα ψαρια /τα ασχετα/ ειναι απο το παλιο μου ενυδρειο /8 χρονια συλλογη ειναι αυτη/, δεν μου παει καρδια να τα δωσω, και αφου κοντα 2 χρονια τωρα /στο μεγαλο/ δεν εχω αντιμετωπισει προβληματα, τα αφηνω ως εχουν και να φυγουν απο βιολογικα αιτια οταν ερθει η ωρα τους. Δεν ξερω ποσοι συνφωνειτε αλλα 8 χρονια παρεα δεν τα γυριζω πισω σε πετ σοπ να τα παρει ο καθε ασχετος για τα πειραματα του /οπως ημουνα και εγω/. Ευχαριστω παντως για τα καλα σας λογια, χαιρομαι που σας αρεσε. Καλη συνεχεια σε ολους σας και καλο βραδυ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01336 seconds with 10 queries