Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 10-10-08, 15:58
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

το να το φτιαξεις μονος σου ειναι τεραστιο ενχειρημα καλα μονος σου δεν γινεται κιολας θες δεν ξερω και γω ομαδα ποσα ατομα να το δουλεψετε μαζι..

ρωτα καλυτερα καποιον κατασκευαστη να σου φτιαξει το τανκ και τα χοντρα οπως εκανε και ο kostas g και σιγουρα θα χει αρκετη δουλιτσα και για σενα μετα...

στειλε κανα πμ στον κωστα να σου δωσει στοιχεια περι κατασκευαστων κτλ



τωρα για το θεμα επιλογης ψαριων

διαφωνω οτι οι δισκοι θελουν πολυ περισσοτερα εξοδα και συνοψιζοντας σου λεω οτι

με τους δισκους μπορεις να κανεις ενα ομορφο βιοτοπικο ποταμου με σκουροχρωμα νερα το οποιο θα περιλαμβανει μονο φυτα επιφανειας και πολλες ριζες και ξυλα οπως αλλωστε και στο φυσικο περιβαλλον τους οποτε δεν θες τρελο φωτισμο αρα ουτε τρελα λειτουργικα εξοδα ουτε τρελα εξοδα σε εξοπλισμο

απο κει και μετα μια συσκευη αντιστροφης οσμωσης και καποια παρελκομενα για να μαλακωνεις το νερο

co2 σε τοσα λιτρα τι να το κανει οσο και να βαζει τοπο δεν θα πιανει εκτος αμα εχει κανα φορτηγο κατω απο το σπιτι


ενα ενυδρειο σαν το παραπανω δεν εχει πολυ περισοτερα εξοδα απο ενα αφρικανικο με κιχλιδες το οποιο εγω δεν θα προτιμουσα γιατι σε 2000 λιτρα ενυδρειο θες κανα φορτηγο πετρες μεσα και μαλλον δεν θα κοιμασαι ισυχος το βραδυ ποσο μαλλον ο αποκατω σου

εγω παντως αμα το χα νοτιοαμερικανικο θα το κανα με μεγαλες αμερικανικες κιχλιδες να δουμε και τιποτα αλλο απο δισκους πχ ενα ενυδρειο με οσκαρ σε τετοιο μεγεθος φανταζομαι θα ηταν τελειο ενχειρημα..
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02145 seconds with 11 queries