Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 12-09-08, 15:30
Το avatar του χρήστη Σπύρος Μ
Σπύρος Μ Ο χρήστης Σπύρος Μ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-02-2008
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 1.232
Προεπιλογή

Mολις τελειώσω το μεγάλο θα δω τι θα κάνω με το μικρό(μάλλον κριμπενσις).
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xontros Εμφάνιση μηνυμάτων
1. To 96άρι δουλεύει τώρα, ή είναι άδειο? Αν δουλεύει, τι πάει να πει "δε βρίσκω μπόλι"? Έχεις καταλάβει για τι μιλάμε?
το κακό είναι οτι δεν έχω κανει μετρήσεις και λόγο οτι έχω μονο δυο ψάρια οι αλλαγές γίνονται κάθε 2η ευδομάδα
2. Νομίζω ότι έχεις μια υποχρέωση να κάνεις μια προσπάθεια με το φυτεμένο.. Και όπου βγει.. Τουλάχιστον σε όλα τα παιδιά που σε βοήθησαν να το στήσεις, και κυρίως στον Πάνο που μπήκε στον κόπο να σου στείλει τόσα φυτά! Θα προσπαθήσω και οτι βγει.Αλλά τα περισσότερα φυτά μάλλον έλιωσαν απο την ζέστη αφού τώρα το μόνο που υπάρχει είναι ένα πράσινο με μικρά ημιστρόγγυλα φύλλα

3. Το pHμετρο (δε μιλάμε για controller.. για pHμετρο χειρός μιλάμε!) εγώ το είχα πάρει γύρω στα 20 ευρώ από ebay (συμπεριλαμβανομένων των εξόδων αποστολής!).. Όσο δηλαδή 2-3 αντίστοιχα υγρά τεστάκια.. Και επαναλαμβάνω.. Κάνε ένα ψαξιματάκι, κάποιος θυμάμαι έφερνε πολλά τέτοια στο Σύλλογο! Μετα το Χειμώνα μπορεί που μάλλον θα εγγραφώ στον σύλλογο

Υ.Γ. Και ..καλή σχολική χρονιά!
ευχαριστώ!!!
-------------------------
Mεταφέρθηκαν σχεδόν ολα τα πράγματα και αύριο θα μεταφερθεί το μεγάλο ενυδρείο στο δωματιο.
-------------------------
Συμερα παω να πάρω το φίλτρο9(σεραφιλ 900) αλλά και τα τεστακια και την άμμο.Μπορώ να κάνω μίξη αραγωνίτη άμμου και αραγωνίτη και να γλυτώσω γύρω στα 20ευρώ αφού έχει ο αραγωνίτης γύρω στα 30ευρώ τα 10κιλά; Φελιζόλ είναι αναγκαστικό να βάλω αφου δεν θα βάλω πολλές πέτρες;Οσο για τα ψάρια θα βάλω απο τώρα αγγελία για να πάρω απο εσας.Αν τα πάρω απο μαγαζί πόσο λέτε να μου κοστίζουν(το ενα);Τζουλι δεν βρίσκω με τα μούλτι θα χάνονται στο 120λιτρο οπότε υπάρχει κανένα ψάρι που μπορώ να συνδιάσω τα μουλτι;
-------------------------
Παιδιά επειδή είναι λίγο επίγων θέλω να μου πείτε τι υλικά να πάρω πχ:Μπλε σφουγγάρι κ.α.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σπύρος Μ : 12-09-08 στις 15:30 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01576 seconds with 11 queries