Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 22-08-08, 19:46
Το avatar του χρήστη Pleco
Pleco Ο χρήστης Pleco δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-12-2007
Περιοχή: Κορυδαλλός
Μηνύματα: 49
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από imichal Εμφάνιση μηνυμάτων
Νομιζω οτι αυτο ηταν απλο χιουμορ απο τον Σωτηρη..... ΄Δεν νομιζω οτι τειθεται θεμα ειρωνιας.....
Μπορει βρε παιδια,δεν θα διαφωνησω. Δεν σας ξερω και δεν εχω συνηθισει τον τροπο γραφης σας , ουτε και εσεις το δικο μου , γι αυτο εγραψα για το συνολικο υφος της συζητησης απο την αρχη , που ηταν ομολογουμενως εντελως διαφορετικο.
Αν ο φιλος δεν ηταν απο την αρχη τοσο over act- πετα το στην αποθηκη , σπαστο κλπ κλπ- θα εμπαινα στον κοπο να του εξηγησω, οτι απομονωνοντας μια φραση παρεξηγεις αυτον που την εγραψε και η αναπαραγωγη μιας ξεκομμενης φρασης ειναι σαν τους πιασαρικους τιτλους των κιτρινων εφημεριδων που ουδεμια σχεση εχουν με το θεμα.Και ναι ,εφοσον δεν θα μπορουσα να βαλω τιποτα αλλο στα 45 λιτρα μου , θα φροντιζα ενα μονομαχο που δεν πολυσυμπαθω μεχρι στιγμης , γιατι το παιδι μου θα εφερε βαρεως την καταργηση του μικρου ενυδρειου, ενω θα του ηταν αρκετο να υπαρχει με ενα ψαρακι.Στα υπολοιπα για το κλεισιμο ενος ψαριου σε 5 τζαμια , τι να απαντησω? Μακραινουμε μια ασκοπη κουβεντα. Απο το πλαστικο ποτηρι στα 45λτρ , τον μονομαχο θα τον χαλαγε οτι δεν ειναι στην πρωτη θεση της προτιμησης μου?
Ο γραπτος λογος δημιουργει παρεξηγησεις! Ας το δεχτουμε... Καλυτερα , γιατι ετσι συνειδητοποιουμε οτι τιποτα δεν αντικαθιστα την προσωπικη επαφη και εκτιμουμε την αξια του ΠΣΦΕ και των συναντησεων
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01495 seconds with 11 queries