Θέμα: καλησπερα
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 19-06-08, 23:59
Το avatar του χρήστη kwnstantina
kwnstantina Ο χρήστης kwnstantina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 15-02-2008
Περιοχή: Θεσσαλονίκη<νεάπολη>
Μηνύματα: 165
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kwnstantina
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strahos Εμφάνιση μηνυμάτων
απίστευτο! ούτε μία διαφωνία, κάτι... είσαι το πιο βολικό μέλος του gab!


περίμενε να ακούσεις κ κανέναν άλλο, μην αρκείσαι σε μία γνώμη
να σου πω το να αρχιζω να διαφονω και να λεω οτι μου κατευει δεν πιστευω οτι θα κανω δουλια ουτε εγω αλλα ουτε και εσεις που θα θελετε να με βοηθεισετε.οποτε διαβαζω με προσοχη και κανω οτι καλητερο ειναι για τα ψαρακια μου.για να μπορω να ρωταω ξανα και ξανα και να μου λετε.δεν νομιζω οτι με συγκρουσης θα καταφερω τιποτα.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chris129 Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον παληκαρια να κανω το συνηγορο της Κωσταντινας γιατι μας μπερδεψε λιγο το ενυδρειο εχει ως εξεις ειναι καρφουρισιο εχει μεσα 6 κριμπς που ειναι απο γεννα δικια μου και εχει μεσα και ενα λαμπιντο εκ παραδρομης το επιασε η αποχη και δεν το πειραμε ειδηση γιατι ηταν μεσα σε γεννηστρα μαζι με τα αλλα μικρα. εχει και ενα πλεκο που τον ειχε απο πριν και αναγκαστηκε το εβαλε και αυτο μεσα.αυτα οσο αναφορα την συνθεση ψαριων.Τωρα συνθηκες νερου μην ψαχνεται απλα γιατι δεν εκανε κανενα τεστ οταν θα κανει θα μας πει μου το υποσχεθηκε αλλωστε οτι συντομα θα τα κανει τα ΤΕΣΤ το λαμπιντο θα φυγει φυσικα γιατι δεν ταιριαζει. αυτο που θελει να πει η Κωσταντινα ειναι να της δωσετε καμια καλη ιδεα για το ενυδρειο της. ειναι λιγο ντοπαλη ας την βοηθησουμε να κανει το ενυδρειο της ετσι οπως πρεπει να ειναι ουφ τα ειπα τελος
ετσι ειναι οπως τα λεει ο χρηστος ο πλεκο ειναι δικος μου αλλα ετσι οπως τα εργαψα,λαθος μου και συγνωμη.και σας ευχαριστω
__________________


ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΙΠΟΤΑ .............

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kwnstantina : 19-06-08 στις 23:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01514 seconds with 11 queries