Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 01-06-08, 00:15
Το avatar του χρήστη nikman
nikman Ο χρήστης nikman δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-05-2006
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 1.009
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην nikman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην nikman
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων

τους ακριβους τους αποβαλει η αγορα τους φτηνους και χαμηλης ποιοτητας να φοβαστε εκει χρειαζεται επεμβαση στην αχαμηλη ποιοτητα εκει παρεμβαινουν ολα τα κρατη στις οικονομιες οχι στο ακριβο παρθενο ελαιολαδο αλλα στο φτηνο ηλιελαιο που ειναι καρκινογονο εσεις κανετε το αντιθετο
Το ίδιο πράγμα λέω κι εγώ φίλε steady κι όχι το αντίθετο.

Όσο για τα ενυδρειακά είδη, εμείς που ασχολούμαστε, θα πρέπει να επισημαίνουμε κάποια αρνητικά ή θετικά σημεία που αντιληφθήκαμε μετά από τη χρήση τους.
Φυσικά μιλάμε για ενυδρεία, φίλτρα, φωτιστικά, θερμαντήρες, όργανα μέτρησης, χημικά συμπληρώματα κ.λ.π

Εγώ έχω γράψει για τα ενυδρεία της Kαρφούρ ότι ναι μεν έχουν χαμηλή τιμή αλλά έχουν και πολλά μείον που θα πρέπει να τα γνωρίζει ο χομπίστας πριν τα αγοράσει και να είναι τουλάχιστον ενημερωμένος.
Κάποια από τα αρνητικά είναι η πολύ μέτρια κατασκευή και η έλλειψη χρωματικών επιλογών πέρα του μαύρου. Το μέτριο φίλτρο, ο ελλιπής φωτισμός, ο κακός θερμαντήρας, το στενό πλάτος, η αστάθεια του επίπλου η παντελής έλλειψη εγγύησης μετά το πέρας των 10 (νομίζω) ημερών που έτσι κι αλλιώς έχει η Καρφούρ για όλα τα προϊόντα της,η χαμηλή μεταπώληση κ.α

Παρόλα αυτά κάποιους τους έχει βολέψει το συγκεκριμένο ενυδρείο αφού πρώτα φυσικά κατέφυγαν σε διάφορες, αυτοσχέδιες και μη πατέντες, σε φώτα, φίλτρα κ.λ.π Αυξάνοντας φυσικά το αρχικό κόστος.

Εμένα δε με βόλεψαν τα ενυδρεία αυτά για τους παραπάνω λόγους και γιαυτό το επισημαίνω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,03335 seconds with 11 queries