Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #114  
Παλιά 26-05-08, 17:25
Το avatar του χρήστη Σπύρος Μ
Σπύρος Μ Ο χρήστης Σπύρος Μ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-02-2008
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 1.232
Προεπιλογή

Eίμαστε 4 αδέλφια αγόρια.Θα πάω στην Πύλο και τον Αυγουστο θα παω Ισπανία και Καρλσούη.Είμαι ο μικρότερος αδελφός και ο 2ος δεν χωνεύει τα ψάρια και πρέπει να πέσει μίζα.
-------------------------
EHEIM 2213 ποσο κοστίζει;
-------------------------
Αρχική Δημοσίευση από delta66
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από westie
Επειδή κάνει σπουδές εκεί λίγο δύσκολο να τον βρεις εως ακατόρθοτο.....

Ωραια.
Δεν του λες να στειλει μονος του μια φωτο απο το 800αρι του?
Αληθεια ποιος θα φοντιζει το ενυδρειο του οταν θα λειπει απο τη γερμανια για διακοπες?
Οταν τελειωσει τις σπουδες του, τι θα κανει με το ενυδρειο στη γερμανια?
Μετα την Γερμανια υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να παω και Μαδριτη, λες να τρακαριστουμε?

Θα το πουλήσει.Ειναι πολλοι ενιδαφερόμενοι απο Ελλάδα και Γερμανία.Του το έφτιαξε ένας γερμανός τζαμάς δώρο επειδή ο αδελφός μου νοικιάζει ένα σπιτι του.Πλήρωσε 200ευρώ μόλις για τα μηχανήματα{φιλτρα,θερμοστάτες}και το γέμισε με ξύλα και έβαλε μια πολυ μικρή λάμπα και εριξε 6πλεκο και 6 red belly.Δεν μου έχει δείξει όμως φωτο και έχει στείλει μονο στον 2ο μεγαλύτερο αδελφό μου φώτο και δεν μου την στέλνει.Μακάρι να συναντηθούμε.
Πηγα σήμερα στο Pet Boom και αγόρασα ένα γλύφτη{κοινό}αλμπίνο και 1 γκαπίνα.Τράβηξα ως γνωστόν βίντεο οσα δεν μου άρεσαν δηλαδή κάτι βαμένα ροζ ψάρια,τα μόλλυ μπαλούν και κάτι ψάρια που έμοιαζαν με τα ζευράκια αλλά ήταν κόκκινα.
-------------------------
Αυριο έρχονται οι παραγγελιές.Θα διώξω χήρες και πλεκο και θα έχω 11-12 γκαπάκια με έναν gyrinocheilus anoymiery albino.Είναι πολύ καλός καθαριστής άλγης και πανέμορφος.Βέβαια μόλις φτάσει τα 10 εκ θα φύγει.
__________________
το 120 λιτρό μου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Σπύρος Μ : 26-05-08 στις 17:25 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01872 seconds with 11 queries