Θέμα: Τα Ζωα μου
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 24-05-08, 20:02
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από westie Εμφάνιση μηνυμάτων
.Θα το φτιάξω το κλουβί απο αυτο το προστατευτικο[πράσινο] πλαστικό.Έχω και ηλεκτρικό συραπτικό οπότε θα το φτιάξω 1,90 2,00 μέτρα.Αν δεν φτιάξω ή θα πάρω αυτό απο καρφούρ ή θα τα στείλω σε έναν κύριο Πάνο που μένει στην Αλεξανδρούπολη και έχει κόλιμα με τα ενυδρεία.Ρε παιδιά μήπως τον ξέρεται;
χαχα.....λοιπον το πρασινο πλαστικο ειναι λιγο επιφοβο για παπαγαλους....ομως μεχρι μεγεθους κοκατιλ νομιζω οτι δε θα το μασουλησουνε μεχρι να το ανοιξουν...αν το κλουβι ειναι μεγαλο δε θα εστιαζουν σε ενα σημειο και πιστευω οτι μπορεις και με πλαστικο....απλα δε το εχω δοκιμασει και θα παρατηρεις....μη το ανοιξουν...και αν συμβει να ειναι σε κλειστο χωρο ωστε να τα πιασεις και να τα βαλεις σε κλουβι....
ο κυριος Πανος εχει αυγα απο τα κοκατιλακια του (και μωρα που ηδη πετανε απο αλλο ειδος)..οποτε σου δινει κινητρο να τα κρατησεις να δεις αν οντως ειναι αρσενικο θηλυκο να τους βαλεις ανετο κλουβι και μια φωλια και να προσπαθησεις να τα αναπαραγεις....ειναι υπεροχο να βλεπεις τη διαδικασια και τα μωρα να μεγαλωνουν και να μαθαινουν να πετανε...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01663 seconds with 10 queries