Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #75  
Παλιά 19-05-08, 02:40
Το avatar του χρήστη steady
steady Ο χρήστης steady δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-02-2005
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ(ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ)-ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Μηνύματα: 2.320
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην steady
Προεπιλογή

Παράθεση:
Ναι αλλα σκεψου ενα αρχαριο που μπηκε να ενημερωθει και να αγορασει και τιποτα "ευκαιρια" μεταχειρισμενο και μετα απο λιγο καταλαβει οτι τον κοροιδεψανε σε αυτο το φορουμ (και τους παιρνει ολους η μπαλα) και κανεις δεν βρεθηκε να του πει μια συμβουλη.
δεν καταλαβαινω ο αρχαριος ειναι τοσο εξοικιωμενος με το pc ωστε να κανει αμεσα αγορες απο το ebay και δεν καταλαβαινει πως σε ενα forum ο οποιος δηποτε μπορει να γραφτει πανευκολα σε 5 λεπτα και να πουλησει οτιδηποτε ωστε να κατηγορισει το forum?δεν νομιζω οτι τους περνει ολους η μπαλα..

Παράθεση:
Εγω βλεπω πολλους που τα γραφουν και τα ξαναγραφουν και λινκ και κοντρα λινκ και πολλες φορες βρισκουν και το μπελα του κιολας.
οπως τα λες λοιπον αυτο το φορουμ εχει σοβαροτερα προβληματα -αφου αυτοι που απαντανε στους νεους βρισκουν το μπελα τους- απο το αν μια αγγελια ειναι ακριβη σε σχεση με το ebay ουτε καν με την γερμανικη αγορα...
μαλιστα

Παράθεση:
Να μη σου βαλω λινκ με 500 λεξεις ποστ μου σε αρχαριο και οχι μια φορα μονο.
οποτε εχεις την συνειδηση σου ησυχη και μπορεις να κραζεις αφοβα ετσι?τα χεις και στα αγαπημενα τα λινκ αυτα?
συγνωμη για το ειρωνικο σχολιο αλλα αλλο να περιαυτολογεις και αλλο το να επιχειρηματολογεις...

επειδη δεν θελω να παει σε προσωπικη αντιπαραθεση και δεν ξερω πως εκλαμβανονται οι κουβεντες μου και νομιζω οτι το εξαντλησαμε το θεμα και προσωπικα δεν θελω να συνεχισω παραπανω δεν βρισκω το νοημα...
__________________
ΚωΣτΑς
διαβαζω για την εξεταστικη...οχι για μενα για τη φουκαριαρα τη μανα μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01605 seconds with 10 queries