Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 14-05-08, 00:35
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikman Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδιά το ξαναλέω δεν έχω τίποτα με το Νεοκλή. Ήταν μία αφορμή για να κάνω αυτό το σχόλιο. Και δεν είναι περιττό.

Ας αφήσουμε τον Νεοκλή και την αγγελία του. Θα σου πω ένα άλλο παράδειγμα: Τα ενυδρεία που πουλάει το Καρφουρ, πόσος κόσμος τα έχει αγοράσει λόγω της τιμής τους. Πιστεύεις ότι αξίζουν τα λεφτά τους;
Εγώ πήρα δύο από αυτά και τα χάρισα μετά από λίγο καιρό γιατί απλά ήταν άχρηστα. Άσε που έδωσα άλλα τόσα λεφτά για φίλτρα θερμαντήρα κ.λ.π
Το βλέπει αυτό ο κάθενας αλλά μετά την αγορά. Έ δε θάπρεπε να ενημερώνουμε για κάτι τέτοια. Δηλαδή εντάξει θέλεις να το πάρεις σου φαίνεται φτηνό αλλά είναι κι αυτά που δεν ξέρεις... Τη στιγμή που τα πετ-σοπ κάνουν ομολογουμένως φιλότιμες προσπάθειες στο θέμα της ποιότητας και των τιμών
3 χρονια εχω του καρφουρ...και μαλιστα την παλια εκδοση......μονο μετα 3 χρονια αλλαξα κυκλοφορητη..ολα λειτουργουν αψογα
αυτο το ενυδρειο θα συνεχισω να το υποστηριζω ωστε να υπαρχει ανταγωνισμος στο μονοπωλειο των πετσοπ
εδω στην επαρχια ειδικα δε βοηθουν καθολου στις τιμες!!!..για ποιοτητα δε...αστα να πανε...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01387 seconds with 11 queries