Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 17-04-08, 21:32
Το avatar του χρήστη LOUKAS2007
LOUKAS2007 Ο χρήστης LOUKAS2007 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-09-2007
Περιοχή: Αθηνα (Αλιμος)
Μηνύματα: 21
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην LOUKAS2007 Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην LOUKAS2007 Send a message via Skype™ to LOUKAS2007
Προεπιλογή Θα ηθελα να κανω 2 ερωτησεις...

Καλησπερα,
Θελω την βοηθεια σας στα παρακατω θεματα:
1ο) Εχουν καποια φυτα μου τριχωιδη αλγη.Ενας φιλος μου ειπε οτι υπαρχει καποιο ψαρακι που την τρωει και καθαριζεις απο αυτη.Ποιο ψαρακι ομως?
2ο) Εχω 2 πλεκο και 1 γατοψαρο και αυτα τρωνε και "λερωνουν" ολη την ωρα το βυθο του ενυδρειου. Σιγουρα και τα γκαπακια μου "ενεργουν" σε αυτο αλλα το περισσοτερο νομιζω το κανουν οι πλεκο...Απολυτα φυσιολογικο αλλα αυτες οι καφε γραμμουλες δεν ταιριαζουν στην υπολοιπη διακοσμηση .Υπαρχει κατι που τα "καθαριζει" αυτα.Καποιος μου ειχε πει για γαριδες και καποιος αλλος για ενα ψαρακι που αναλαμβανει τετοιες δουλειες...
Εχω ενα ενυδρειο με 180 λιτρα νερακι, 2 πλεκο, 1 κλοουν, 1 γατοψαρο και 15 γκαππυ(10 μωρα απο 3 διαφορετικες χρονικα γενννες και 5 μεγαλα και ωριμα).
Τα φυτα μου ειναι echinodorus barthii, anubias barteri, echinodorus bleheri, echinodorus dschungelstar, και 3 cryptocoryneς.
Ευχαριστω!!!
Ξεχασα να πω οτι τα τεστ ειναι καλα και δεν εχω καποιο προβλημα(η αλγη μου τα χαλαει λιγο)...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02206 seconds with 10 queries