Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #149  
Παλιά 13-04-08, 23:38
Το avatar του χρήστη Τσιόνογλου Σταύρος
Τσιόνογλου Σταύρος Ο χρήστης Τσιόνογλου Σταύρος δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 05-08-2007
Περιοχή: Κατερινιώτης που μετανάστευσε στη Κομοτηνή (Νύφη).
Μηνύματα: 2.298
Προεπιλογή

Να ρίξω και εγω μία ιδέα ? Λοιπόν η ιδέα είναι να μαζευτούμε να τα πούμε στα σοβαρά και όχι όπως τις άλλες φορές που μαζευομασταν λέγαμε τις φιλοσοφίες μας πίναμε τον καφέ μας και φέυγαμε και μέχρι εκει,πιστεύω να θυμάσται όσοι μαζευτίκαμε την πρώτη φορα στον καινούργιο χώρο και μιλήσαμε για το φυλλάδιο για το περιοδικό για την προώθηση του στα μαγαζιά και για την προσέλκηση νέων μελών .ΤΙ ΕΓΙΝΕ μόνο στο φυλλάδιο μπήκε ο καινούργιος χώρος ούτε στα μαγαζιά πήγε κανεις ούτε τίποτε ο ένας περίμενε τον άλλο.Στην προηγούμενη συγκέντρωση ήταν να μιλήσουμε για μια ημερήσια εκδρομή,μιλήσαμε ?μάλλον μίλησαν 5-6 μεταξί τους και αποφάσισαν να κατέβουν στην Αθήνα,εγώ δεν πήρα μυρωδιά τίποτε,όπως ήρθα μοίρασα 8 σακκούλες φυτά με κέρασαν καφέ και έφυγα,όπως πάντα .Μάλλον θα πρεπει να σηκώσουμε τα μανίκια και να πάρουμε σοβαρές αποφάσεις γιατι πιστεύω ότι στο τέλος οι συγκεντρώσεις του συλλόγου του ΚΒΕ δεν έχουν κανένα νόημα γιατι με αυτούς που κάνω παρέα στις συγκεντρώσεις μπορώ να τους δώ και σε άλλο χρόνο και τόπο και υπο καλύτερες συνθήκες.ΠΧ στο σπίτι κάποιου χαζεύοντας το ενυδρείο του.Εγώ υποστηρίζω την ενέργεια του ΝΙΚ 25 ,και δεν φοβάμαι να πω την άποψη μου (όπως ακούστηκε )η οποία ήταν ότι ο άνθρωπος προσφέρθηκε για κάτι και στι τέλος θα τον πούμε και μμμ......κα ,αν κάτι δεν γίνει,ΣΤΗΝ ΒΡΑΣΗ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 10 queries