Θέμα: Κριμπς....
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 17-02-08, 11:31
Το avatar του χρήστη imichal
imichal Ο χρήστης imichal δεν είναι συνδεδεμένος
Τanganyika Support
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 3.201
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην imichal Send a message via Skype™ to imichal
Προεπιλογή

Οπως καθαριζα το εσωτερικο φιλτρο του lido μου με το που εβγαλα το πλαστικο με τα σφουγγαρακια την ειδα απο κατω.......Και ενω την κοιτουσα ολο απορία για να καταλαβω πως στο καλό μπήκε κατω απο τα σφουγγαρακια του φιλτρου μου ετριβα και τα ματια προσπαθωντας να συνειδητοποιησω οτι το ψάρι κολυμπουσε ...σαν να μην τρεχει τιποτα.......
Η πλάκα ειναι οτι το εσωτερικο φιλτρο του δικου μου δεν εχει ανοιγμα απο το πλαι για να μπορει να μπει κατι..... Το μονο μικρο κενο που υπαρχει ειναι από εκει που βγαινει το νερο....Το σωληνακι εκεινο δεν εφαρμοζει καλα και αφηνει μια χαραμαδα γυρω στο ενα εκατοστο.
Το περιεργο ειναι οτι τοτε που την εψαχνα το φιλτρο το ειχα ανοιξει απο πανω και δεν ειχα δει τιποτα......που να φανταστω οτι θα ειναι εκει κατω....
Πρεπει ολο αυτο τον καιρο να ηταν εγκλωβισμενη εκει μεσα!!!
Τώρα πλεον πρεπει να εχει ξανακανει αυγα γιατι ειναι συνεχεια στη φωλια της και τα παει μια χαρα με τον αρσενικο..... Οι αλλες θηλυκες εφυγαν απο αυτο το ενυδρειο και μεταφερθηκαν αλλου.....
__________________
http://imichalfishphotos.blogspot.com/
Ηλίας
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01361 seconds with 11 queries