Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 18-12-07, 10:30
orck Ο χρήστης orck δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Περιοχή: Π.Φαληρο
Μηνύματα: 1.052
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην orck Send a message via Skype™ to orck
Προεπιλογή

για πες για τον τροπο συγκολησης στα ιταλικα (δεν ξερω κατι σχετικο) στο δικο μου εχει δυο κοντρες μπροστα-πισω (η οποια βεβαια δεν πιανει ολο το μηκος του ενυδρειου ειναι πχ 100 το ενυδρειο η κοντρα ειναι 85 απλα για να μην κανει καμπυλη το ενυδρειο οχι για να συγκρατει καλυτερα τα τζαμια) αλλα απο την στιγμη που δεν ξεκολαει και δεν κανει την παραμικρη κοιλια τι σημασια εχει;


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lmaikl Εμφάνιση μηνυμάτων
Οσον αφορα τα juwel εχω προσωπικη εμπειρια και αν ψαξεις λιγο τα posts θα δεις για τι μιλαω....
-Η προταση μου αφορα και μονο το οτι τα juwel τη συγκεκριμενη περιοδο ειναι σε προσφορα ,αφου παιρνεις κατι ποιο μεγαλο με μικρη οικονομικη επιβαρυνση.Επισης το καπακι που εχουν τα συγκεκριμενα σου αφηνει πολλα περιθωρια για να κανεις οτι θελεις...κι οχι πατεντες(για ενα πυκνοφυτεμενο ενυδρειο π.χ)
Προσωπικα περασαν απο τα χερια μου 4 καρφουρισια( αυτη τη στιγμη εχω 2 σε χρηση) και δεν εχω κατι ασχημο να πω παρα για το καπακι τους που θελει πατεντα για να κανεις οτιδηποτε(αυτο για τα pacific) και για τη μη υπαρξη κοντρων και του τροπου συγκολησης στα Ιταλικα....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01320 seconds with 11 queries