Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 18-12-07, 09:40
maikl Ο χρήστης maikl δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-12-2006
Περιοχή: Βεροια
Μηνύματα: 3.464
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από orck Εμφάνιση μηνυμάτων
οσοι γραφουν και διαβαζουν εδω μεσα καποια στιγμη θα αλλαξουν αργα η γρηγορα το καρφουρισιο ενυδρειο τους 120 λιτρων
αυτο ομως δεν γινεται λογο της κακης ποιοτητας του αλλα λογω των λιτρων του που ειναι μικρο

παροτι εχω διαβασει σποραδικα αρκετα αρνητικα για το συγκεκριμενο ενυδρειο (και σιγουρα εχει μερικα) σε εμενα τουλαχιστον το αντλιακι που ειχε μεσα (μαρκας pacific 450lt/h) και το θερμαντικο σωμα λειτουργουν ακομη ΑΨΟΓΑ, ποσοι εχετε προβλημα με τα υπερτατης Γερμανικης τεχνολογιας Juwel;

αληθεια ξερεις ποσοι το εχουν αγορασει και δεν θα μπουν ποτε εδω θα το γεμισουν με μοναδικο γνωμονα τι τους αρεσει εμφανισιακα χωρις ποτε να μαθουν για τον κυκλο του αζωτου, για συμβατοτητες μεταξυ ψαριων κα αυτοι δεν θα το αλλαξουν ποτε

(απλα την γνωμη μου καταθετω ενας μη χομπιστας που το εχω το ενυδρειο για διακοσμηση )

Οσον αφορα τα juwel εχω προσωπικη εμπειρια και αν ψαξεις λιγο τα posts θα δεις για τι μιλαω....
-Η προταση μου αφορα και μονο το οτι τα juwel τη συγκεκριμενη περιοδο ειναι σε προσφορα ,αφου παιρνεις κατι ποιο μεγαλο με μικρη οικονομικη επιβαρυνση.Επισης το καπακι που εχουν τα συγκεκριμενα σου αφηνει πολλα περιθωρια για να κανεις οτι θελεις...κι οχι πατεντες(για ενα πυκνοφυτεμενο ενυδρειο π.χ)
Προσωπικα περασαν απο τα χερια μου 4 καρφουρισια( αυτη τη στιγμη εχω 2 σε χρηση) και δεν εχω κατι ασχημο να πω παρα για το καπακι τους που θελει πατεντα για να κανεις οτιδηποτε(αυτο για τα pacific) και για τη μη υπαρξη κοντρων και του τροπου συγκολησης στα Ιταλικα....
__________________
«Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφου»
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries