Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 21-11-07, 15:23
Ζορπιδης Θανασης Ο χρήστης Ζορπιδης Θανασης δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-11-2007
Περιοχή: ΙΛΙΟΝ
Μηνύματα: 44
Προεπιλογή

Ευχαριστω πολυ για οτι γραφετε.Θα ηθελα να σας πω δυο λογια για την πορεια μου στα ενυδρεια.Σε ηλικια 12ετων πηρα το πρωτο μου ενυδρειο το οποιο ηταν 60L και κατοικους 2δολλαρια και 1μονομαχο.Ηταν η αρχη της λατρειας μου.το ενυδρειο αυτο μου εκανε συντροφια για 3χρονια ωσπου το pet της γειτονιας μου ,που περναγα αρκετες ωρες εκλεισε(για τους δικους του λογους)και ετσι πηρα ενα ενυδρειο 400L σε πολυ χαμηλη τιμη,σχεδον τζαμπα.Το συγκεκριμένο ενυδρείο φιλοξένησε τα πλέον αγαπημένα μου ψάρια από την λίμνη tanganyika , επίσης για 3-4 χρόνια με πολλές απώλειες και διάφορα άλλα προβλήματα που βοήθησαν να αποκτήσω μία σχετική εμπειρία για το συγκεριμένο είδος. Μετά από μια πολύχρονη παύση από το αγαπημένο μου χόμπυ για διάφορους λόγους είχε φτάσει η στιγμή που όπως πολύ σωστά αναφέρατε και εσείς να κάνω το όνειρο μου πραγματικότητα. Αυτό έγινε την στιγμή που πήγα στο δικό μου σπίτι και να σημειώσω εδώ ότι η επιλογή του σπιτιού έγινε κάτω από προυποθέσεις τέτοιες ώστε να μπορεί να στηθεί ένα τόσο μεγάλο ενυδρείο. Επιτέλους ζω το όνειρο και πιστέψτε με είναι από τα πιο όμορφα.
Το ενυδρείο στήθηκε 1/9/2007.
Οσον αφορά την ερώτηση της πατριώτισσας μου Lucy διότι τυχαίνει να είμαι Δραμινός να τις πω πως τις πέτρες τις μάζεψα από ένα χωριό της Βοιοτιας την Μαλεσινα αλλα μπορεις να βρεις και στο εμποριο σε μικρες.
-------------------------
[/IMG]
-------------------------
[/IMG]
-------------------------
[/IMG]

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ζορπιδης Θανασης : 21-11-07 στις 15:23 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01525 seconds with 10 queries