Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 25-10-07, 09:46
Βαγγέλης (Dearangelo) Ο χρήστης Βαγγέλης (Dearangelo) δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-06-2007
Περιοχή: Ν Ηράκλειο
Μηνύματα: 247
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην Βαγγέλης (Dearangelo) Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Βαγγέλης (Dearangelo)
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από steady Εμφάνιση μηνυμάτων
οι επανω μεριες του ενυδρειου ετσι και αλλιως δεν φαινονται τι σε πειραζει τοτε?

δεν ειμαι ειδικος σε αυτο και δεν θα παρω θεση για το τι ειναι καλυτερο <δυο ενυδρεια εχω κολησει ενα ροντε και ενα οχι και τα δυο δεν ειχαν κανενα προβλημα>

ας προσπαθησουμε να μην βγαζουμε ευκολα συμπερασματα χωρις να ξερουμε και ιδιαιτερα σε ενα παλιο τοπικ που γραφουν τοσο εμπειρα ατομα κριμα ειναι να το κανιβαλισουμε...
Την επόμενη φορά που θα σκεφτώ καν να εκφέρω γνώμη η επικοινωνήσω τις όποιες ατελείς γνώσεις μου, μείνε σίγουρος, πως θα τις προ-υποβάλλω στην ευγενή σου κρίση... και θα αναμένω αγωνιωδώς την ευγενική τόσο όσο και ώριμη άποψη σου σοφέ μου φίλε.

ΥΓ κανίβαλος ιδεών άλλων, και ιδιαίτερα "παλιών άλλων" όπως το έθεσες, δεν υπήρξα ποτέ, Ομως, προβληματισμένος και σκεπτικός για αυτά που με περιβάλλουν ήμουν πολύ συχνά.

Παρεπιπτώντος, ΔΕΝ έχω καμία εμπειρεία σε κατασκευ'η ενυδρείων,
Ανάλυση των αναγραφομένων και μία κριτική επεξεργασία της προαναφερθείσας γνώσης επιχείρησα ΜΟΝΟΝ..
και όλα αυτά γιατί σκέφτομαι να τολμήσω και γω να κατασκευάσω αλλα μάλλον ήμουν σε λάθος topic.
εδώ βαράνε όσους διαφωνούν!


Καλή μέρα σε όλους! φίλιους και μή
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01395 seconds with 10 queries