Θέμα: Lifalili
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 11-10-07, 19:07
COSTAS21 Ο χρήστης COSTAS21 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-08-2007
Περιοχή: Α.ΠΑΤΗΣΙΑ-ΛΑΜΙΑ
Μηνύματα: 75
Προεπιλογή

Καλησπέρα ρε Αντρέα κουκλί το έκανες το ενυδρείο,είχες δίκιο περί φυτών κτλ...Νομίζω πως τα ψαράκια έχουν αρχίσει να εξοικιώνονται με το καινούργιο τους το σπίτι,με τις γαρίδες απορώ πως είχες πρόβλημα είχα και εγώ 2 αμάνο και ούτε τους δίναν σημασία,anyway μπορεί οι δικές σου να ήταν ''περίεργες'' στο παρελθόν λοιπόν είχα τρείς γέννες το πρωί σου είπα οτι στην δεύτερη είχα ψαράκια όμως έκανα λάθος (κατόπιν υπενθημισης της γυναικας) είχα στην πρώτη,τα αυγα μείναν για 3ή4 μέρες πάνω σε μία πέτρα και πάνω που αρχίζαν και βγάζαν ουρίτσες τσούπ και οι δύο μέσα σε 5 λεπτά είχαν φάει καμιά 200ριά αυγά χωρίς προειδοποίηση οι άλλες δύο εναποθέσεις αυγών γίναν σε διάστημα 20 ημερών αλλά στις επόμενες 2 μέρες τα τρώγαν. Καλή συνέχεια σου εύχομαι γιατί κατά την γνώμη μου αξίζει η προσπάθεια είναι από τα ποιό όμορφα ψάρια που υπάρχουν και χαίρομαι που βρέθηκε ο κατάληλος άνθρωπος για να τα δώσω.

Φιλικά Κώστας
-------------------------
Νομίζω πως εδώ εξηγεί τις διαφορές σε male και female ξέρει κανένας ρώσικα να μας διαφωτήσει;
http://www.vitawater.ru/aqua/fish/sp...hemi-lif.shtml
__________________

ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΟ!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη COSTAS21 : 11-10-07 στις 19:07 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01595 seconds with 11 queries