Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 03-10-07, 09:09
Το avatar του χρήστη nikman
nikman Ο χρήστης nikman δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-05-2006
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 1.009
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην nikman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην nikman
Προεπιλογή

Τα juwel είναι πολύ καλά ενυδρεία για τα λεφτά τους (ειδικά τώρα που έχουν πέσει οι τιμές εδώ στη Ελλάδα).
Απλά τα ηλεκτρικά εξαρτήματα τους τυχαίνει σχετικά συχνά να έχουν τα προβληματάκια τους.
Εμένα μου έτυχε δύο φορές σε θερμοστάτη και τις δύο ήταν αυτός με την αρίθμηση. Την πρώτη φορά συνέπεσε και πουλούσα το ενυδρείο οπότε ο έμπορας μου είπε να στείλω τον αγοραστή από εκεί για να κανονίσουν. Δεν ξέρω τι έγινε. Τη δεύτερη φορά ήταν το χειμώνα που μας πέρασε πάλι ίδιου τύπου με την αρίθμηση και ακόμα περιμένω την αντικατάσταση του. Μάλιστα ο έμπορος με προέτρεψε να μου δώσει ένα jager δωρεάν. Μάλλον αυτό θα κάνω.
Άλλες δύο περιπτώσεις με κυκλοφορητές αυτή τη φορά. Την πρώτη φορά έγινε η αλλαγή, αλλά όπως μου είπε τη χρεώθηκε αυτός. Την άλλη ήταν ο αδερφός του στο μαγαζί και αφού άνοιξε τον κυκλοφορητή μου λέει είναι καμένος από χρήση εκτός νερού και δεν καλύπτεται.
Τώρα είναι το φωτιστικό από ένα 400άρη. Μήπως η απάντηση που θα λάβω θα είναι αρνητική λόγω ας πούμε κάποιου φανταστικού βραχυκυκλώματος με το νερό.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01577 seconds with 11 queries